Serena Depp ujawnia zrzeczenie się przez WWE przed treningiem

Aż trudno uwierzyć, że Serena Depp przeszła od kilkuletniej nieaktywności jako zapaśniczka do zaledwie kilku dni od… Mercedes Martinez Challenge w Mistrzostwach Świata Kobiet na Ring of Honor Po śmierci przed wstydem. Ale oto fakty – Depp rozegrała tylko cztery mecze między czerwcem 2015 a wrześniem 2020 roku, głównie ze względu na jej dwa lata jako trener w WWE.

podczas pojawiania się otwarte strojenie radiaDepp ujawnił, że kiedy WWE ją zatrudniło, przywilejem było mieć za sobą dni na ringu, aby mogła skupić się na szkoleniu nowych gwiazd.

„Byłem po trzydziestce, kiedy zatrudnili mnie jako trenera” – powiedział Depp. „Miałem dwa lata wrestlingu, uprawiając jogę. Moje ciało czuło się świetnie. Pamiętam rozmowę z jednym z tamtejszych szefów, który powiedział wprost: „Aby przyjąć tę pracę, musisz naprawdę pogodzić się z tym, co jest gotowe na ringu ”.

„To był dla mnie naprawdę trudny moment, ponieważ była to świetna okazja i uwielbiam pomagać ludziom. Nadal kocham treningi, nadal uwielbiam robić seminaria i tak dalej. Ale przez cały czas trenowałem i oglądałem te dziewczyny, ja było jak „chcę tam być”. Jeszcze nie skończyłem.’ Zawsze czułem, że jest niedokończona sprawa”.

Depp był ostatecznie jednym z wielu zwolnionych z WWE w 2020 roku z powodu cięć budżetowych spowodowanych pandemią COVID-19. Ale nawet przed i przed tym Podpisywanie za pomocą AEW Później w tym samym roku Depp miał już ochotę dołączyć do awansu juniorów.

„Kiedy AEW zaczęło się, obserwowałem to od samego początku, co tydzień” – powiedział Depp. „Byłem ogromnym zwolennikiem AEW, uwielbiałem to, co im się przydarzyło, uwielbiałem ich atmosferę. Więc jestem tutaj, trenuję w WWE, ale oglądanie AEW jest jak „Człowieku, chcę tam walczyć”. Chcę tam walczyć.”…droga tam była zawsze łatwa. Straciłem pracę podczas pandemii, co wiele osób zrobiło, to były ciężkie czasy i przestoje. Ale to była najlepsza rzecz, jaka mogła się zdarzyć, ponieważ Myślałem, że moja kariera zapaśnicza się skończyła.

READ  Sami Zayn wygrywa Battle Royale i zdobywa szansę na WWE Universal Championship

Więc oto jest. To dla mnie renesans. Wrzesień będzie trwał dwa lata z AEW i mogłem tam zrobić wiele wspaniałych rzeczy, rzeczy z NWA. Więc tak, czułem się w ten sposób. To było coś w moim wnętrzności. Każdego dnia, kiedy szedłem do pracy, czasami po prostu siadałem w samochodzie na parkingu i zachowywałem się jak mężczyzna. Fuj. Ale teraz moja kolej. Moją rolą jest pomaganie. Więc go przytuliłem. Ale miałem niedokończone sprawy”.

Jeśli użyjesz któregokolwiek z cytatów w tym artykule, podaj konto Busted Open Radio i prześlij ah/t do Wrestling Inc. do kopiowania

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top