Schumacher oskarżył Mazbeina o „fabrykowanie dramatu” po tym, jak Rossi twierdził, że „oszukiwał” podczas próby kwalifikacyjnej (wideo) Nowości

Złowrogi rosyjski zawodnik Nikita Mazepin zaatakował nielubianego Micka Schumachera w poważnej kraksie podczas Grand Prix Holandii, oskarżając swojego kolegę z drużyny o celowe udaremnianie jego prób uzyskania przyzwoitej pozycji startowej.

Wypadek miał miejsce w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej przed niedzielnym meczem w Zandvoort, gdy Schumacher próbował wyprzedzić Mazepin i para ruszyła.

The Youngsters i Sergio Perez z Red Bulla przeżyli katastrofę, kiedy odpadli na tym samym etapie, podczas gdy zdobywca tytułu Max Verstappen zajął centralne miejsce, aby wzbudzić podekscytowanie tłumu w domu.

„Cóż, szczerze mówiąc, jestem naprawdę zdenerwowany, ponieważ ruch nie powinien być taki trudny” Powiedziała Rookie Mazepin, który wciąż ściga pierwszy punkt w swojej karierze w Formule 1.

“ponieważ [the] Zasady [are] W jeden weekend w zespole Formuły 1 jesteś pierwszym samochodem [on track]W następny weekend będziesz drugim samochodem.

„W ten weekend nadeszła moja kolej, aby zostać pierwszym samochodem i raz na Imoli minąłem pierwszy samochód, gdy byłem drugi [car] – I dostałem zamek od zespołu.

“A teraz przydarzyło mi się to za drugim razem: mój kolega z drużyny właśnie mnie wyprzedził, wepchnął w tłum i celowo podjął ostatnią próbę kwalifikacji. Więc nie jestem szczęśliwy. “

Mazepin został zgłoszony jako uruchomiony “Bardzo zły” Z Schumacherem po incydencie, z widzem mówiącym, że to zrobił „Rzadko widzę kierowcę tak wściekłego, że nie miał wypadku”.

To samo źródło powtórzyło twierdzenie Mazepina, że ​​Haas ma umowę, w której pierwszeństwo zmienia się między nimi pod koniec każdego tygodnia.

READ  Gol Denzela Dumfriesa pokonał Holandię po Ukrainie w drugiej połowie

Syn byłego legendarnego mistrza Michaela Schumachera został zacytowany jako upierający się, że odebrał telefon.

FIA wszczęła dochodzenie, gdy para została wezwana do gospodarzy, chociaż ostatecznie nie podjęto dalszych działań.

Cytowano słowa Schumachera: “[I] Nie wiem, co powiedzieć ludziom… zwykle ustawia to okrążenie trochę wolniej niż moje okrążenie. Nie ma powodu, by wymyślać z tego dramat.”

W wyniku ich pomieszania duet wystartuje w niedzielę na 18. i 19. pozycji na starcie.

Mazepin otrzymał spodziewany powódź nadużyć w mediach społecznościowych.

Jak Mazepin utrzymuje swoją supremację? zapytał jeden z hazardzistów. „Płacenie za grę w F1 nie jest tym, na co się zapisaliśmy”.

Niektórzy oskarżali go, że nazwał czajnik czarny, ponieważ w pewnym momencie był zagrożony przez Schumachera podczas Grand Prix Baku, zderzając się z kolegą z drużyny na pierwszym okrążeniu.

Schumacher zapytał wówczas, czy celem Mazepina było osiągnięcie tego? “Zabij nas”Podczas gdy jego wujek – były kierowca Formuły 1 Ralph – zażądał pilnej kary za “zagrażający życiu” Praca.Również na rt.com
Były as F1 Schumacher wezwał rosyjskiego kierowcę Mazepina do „pilnego ukarania” za „zagrażający życiu” ruch, który rozgniewał jego kolegę z drużyny.


Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top