Sarah Jessica Parker opowiada o Kim Cattrall Rift

„Nikt inny nie rozmawiał ze mną w ten sposób”.

Kevin Mazur/WireImage/Getty Images

dla kontekstu, Pogłoski Spór między SJP i Kim trwa od dłuższego czasu – ale sprawy stały się bardziej publiczne w 2017 roku, po tym, jak pojawiły się zarzuty, że Kim był trzecim winowajcą. satk Film został odwołany w ostatniej chwili. Kim zaprzeczyła zarzutom i powiedziała, że ​​nigdy nie zamierzała powtórzyć swojej roli jako Samanty.

Obudź się 2 aMailOnline 💩burza! Jedyną „prośbą”, jaką kiedykolwiek złożyłem, było to, że nie chcę robić trzeciego filmu…. & amp; To było w 2016 roku


Twitter: @KimCatrall

Kim następnie podkreśliła swoją „delegowaną decyzję” o opuszczeniu franczyzy w wywiad Później w tym samym roku ona i inne kobiety twierdziły, że „nigdy nie była przyjaciółkami, tylko przyjaciółkami”. Sam SJP odpowiedział Twierdzenie: „Uznałem to za bardzo przygnębiające. Nie tak pamiętam nasze doświadczenie”.

Kolekcja Warner Bros./Dzięki uprzejmości Everetta

Po śmierci brata Kima na początku 2018 roku Kim oskarżył AKP o „ciągłą komunikację” i „wyzysk”. [the] Tragedia w celu przywrócenia [her] Miła postać dziewczyny.

Być może nie jest niespodzianką, że Kim powiedziała, że ​​była nie pytałem być częścią I tak. Sama SJP powiedziała, że nie będzie w porządku Z Kim dołącza do restartu.

Kristen Callahan / Kolekcja Everetta

Teraz rozmawiam z Hollywoodzki reporterSJP powiedziała, że ​​chce „przejrzeć, co się stało” z Kim.

Demetrius Kambouris / Getty Images

Według SJP problemy z Kim zaczęły się około trzeciego satk Film. „[Warner Bros] Nie czuła się komfortowo na spotkaniu, na którym chciała się spotkać, więc nie kręciliśmy filmu, ponieważ nie chcieliśmy robić tego bez Kim” – powiedziała, zauważając, że ona, Kristen Davis i Cynthia Nixon byli rozczarowani. .

Kino New Line / Kolekcja Everett dzięki uprzejmości

Jeśli chodzi o to, co Kim powiedział o oryginale? satk Biegnąc, SJP powiedziała, że ​​uznała to za „niezwykle przygnębiające”, ponieważ nie odzwierciedlało to doświadczeń jej i dwóch pozostałych kobiet. Kontynuowała: „Spędziłam tyle lat ciężko pracując, aby zawsze dopasować się do wszystkich w grupie. Nikt inny nigdy nie mówił do mnie w ten sposób”.

Jamie McCarthy / Getty Images dla różnorodności

Następnie SJP potwierdził, że Kim nie został poproszony o udział w i takZauważając, że „dała jasno do zrozumienia, że ​​to nie jest coś, do czego chce dążyć, nie było to już dla nas wygodne, więc nie przeszło nam to przez myśl”.

Tom Kingston/WireImage/Getty Images

„Chcę tylko powiedzieć jedną rzecz, ponieważ dałeś mi tę szansę: to tak bolesne, że ludzie wciąż mówią o tej„ walce na bawełnę ”- kontynuowała. Nie ma „bitwy”. Nie było żadnych publicznych sporów, kontrowersji, rozmów ani zarzutów ze strony mnie lub kogokolwiek w moim imieniu. Nie zrobię tego. Nie tak bym to odebrał. Więc chciałbym, żeby przestali nazywać to „walką kotów” lub „argumentem”, ponieważ to nie odzwierciedla [reality]. Mówiła tylko jedna osoba”.

Gareth Cattermole / Getty Images

Możesz przeczytać pełne notatki SJP tutaj.

READ  Wyniki na żywo AEW Dynamite: nowe charakterystyczne rywalizacje w kwalifikacjach do Owen Cup — wygrane / F4W

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top