Samsung w końcu usuwa reklamy z aplikacji własnych

Jeśli podobało Ci się korzystanie z telefonu Samsung, być może zdałeś sobie sprawę, że firma już umieszcza reklamy w swoich aplikacjach własnych. To był duży punkt sporny wśród użytkowników Samsunga, po prostu dlatego, że zapłaciłeś za telefon, ale dlaczego są w nim reklamy? Aplikacje firm prywatnych, prawda?

Na szczęście po latach narzekań użytkowników wydaje się, że w końcu posłuchali swoich klientów. Wygląda na to, że Samsung zaczął usuwać reklamy z aplikacji własnych. Samsung potwierdził już swoje plany już w sierpniu, gdy szef firmy TM Roh powiedział, że usunie reklamy z aplikacji takich jak Weather, Samsung Pay i Samsung Themes.

Usunięcie reklam ma dotyczyć rynku macierzystego w Korei Południowej, ale użytkownicy w USA zgłaszali, że reklamy znikają również po ich stronie. Nie jesteśmy pewni, czy jest to celowe, czy przypadkowe, ale i tak jest to dobre. Jeśli nadal widzisz na telefonie Samsung reklamy wspomnianych powyżej aplikacji własnych, może być konieczne wymuszenie zatrzymania i ponownego uruchomienia aplikacji.

Gdy to zrobisz, nie powinieneś widzieć na telefonie reklam tych aplikacji. Nie jesteśmy pewni, czy użytkownicy w innych krajach widzą te zmiany, ale zawsze możesz spróbować szczęścia, a jeśli nie, to uważamy, że nic się nie zmieniło.

nie udało się komórka. Przeczytaj więcej o aplikacje I Samsung. Źródło: Vonerina

READ  Wyciek notatek potwierdza, że ​​OnePlus stanie się submarką Oppo

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top