Samsung twierdzi, że składane telefony są teraz popularne

Samsung twierdzi, że w 2021 r. sprzedano prawie 10 milionów składanych smartfonów, co oznacza, że ​​nowy format jest już na zawsze.

Samsung, który osiągnął 10 milionów składanych telefonów, ogłosił „dominujący moment dla składanych smartfonów” dla kategorii, którą firma uważa za „radykalną” trzy lata temu.

Samsung Galaxy Fold i Flip to najpopularniejsze telefony składane.

„W zeszłym roku na całym świecie sprzedano prawie 10 milionów składanych smartfonów” Dr TM Roh, prezes i dyrektor generalny Samsung „MX” lub Mobile eXperience Business powiedział na blogu.

„Jest to wzrost w branży o ponad 300% od 2020 roku i spodziewam się, że ten szybki wzrost będzie kontynuowany. Doszliśmy do momentu, w którym te składane urządzenia są szeroko rozpowszechnione i są bardziej poszukiwane na całym rynku smartfonów” powiedział.

Ta liczba ma zawierać składane urządzenia, takie jak Oppo Find N, Honor Magic V i prawdopodobnie Motorola Razr, a także Flip and Fold, mają koncepcję składania.

Samsung zapowiedział korzystanie ze składanych urządzeń 10 sierpnia Wydarzenie bez rozpakowania Zgłoszono, że urządzenia składane zajmują centralne miejsce.

Samsung twierdzi, że 70% kupujących składanych Galaxy wybrało Flip – najtańszy, ale wciąż drogi składany telefon w 2020 roku po pierwszym składanym telefonie Samsunga, 1980 Dolary amerykańskie na złożenie delikatnego ekranu. 2021 Galaxy X Klapki 3 Stało się bardziej realistyczną opcją za 999,99 $.

Według Samsunga, pozostałe 30% kupiło Galaxy Fold. Roh nazywa Folda „urządzeniem zapewniającym najwyższą produktywność”, ponieważ umożliwia wykonywanie wielu zadań na większym ekranie, podczas gdy klienci Flip uwielbiają tryb Flex, który ułatwia robienie selfie.

„Trzy lata temu Galaxy Folds można było podsumować jednym słowem: radykalny. Jednak szybko okazało się, że ta innowacyjna i elastyczna konstrukcja idealnie pasuje do nowoczesnego stylu życia. W rezultacie to, co było nowe trzy lata temu, to teraz Preferowany wybór milionów.”

READ  Pojemność baterii iPhone'a 13 znacznie wzrasta, ponieważ Apple twierdzi, że działa na baterii o dodatkowe 2,5 godziny

Samsung wypuścił Folda na ciekawym przełomie w historii swoich smartfonów. W 2018 roku jego linia Galaxy S nie sprzedawała się tak, jak kiedyś. W tym roku Samsung ogłosił, że właśnie to zrobi Dodaj więcej nowych technologii do swoich telefonów z serii Galaxy A ze średniej półki Raczej tylko najlepsze telefony Galaxy S. Widać to w zeszłym roku Telefony Galaxy A w zeszłym rokuco było powszechne w Europie.

Chociaż sprzedaż 10 milionów składanych dysków w ciągu jednego roku jest kamieniem milowym, to wciąż jest to kropla w morzu potrzeb w porównaniu do W zeszłym roku sprzedano 1,39 miliarda smartfonów. To 0,7% wszystkich smartfonów dostarczonych w 2021 r. i będzie to bardzo mały kawałek Łączny 20% udział Samsunga w dostawach smartfonów.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *