Samsung Galaxy Tab A7 Lite debiutuje w sprzedaży detalicznej w impulsowej cenie zakupu

Tablety z Androidem mogą być trudne do sprzedania. Z ekranami telefonów tak dużymi, jak obecnie, a laptopami tak lekkimi i przenośnymi, jak je znajdziesz, tablety wydają się nieco przytłaczające. Ale nawet w obliczu ostrej konkurencji nadal błyszczą w zadaniach, takich jak konsumpcja mediów i wideokonferencje. istnieć Sporo potężnych ofert w przestrzeni Androida do wyboru, z Samsungiem naprawdę pod kontrolą. W zeszłym miesiącu widzieliśmy firmę Przedstawiamy Galaxy Tab A7 LiteA dzisiaj dowiadujemy się o jego bardzo przystępnym cenowo debiucie detalicznym.

Właśnie się z nami podzieliłeś Szczegóły dotyczące kosztów zakupu Tab A7 Lite w IndiachI możemy teraz dodać lokalne ceny w USA. Cena 8,7-calowego tabletu zaczyna się już od 160 USD od Samsunga W wersji 32 GB. Istnieje również wersja 64 GB, która zbliża się do 200 USD, ale jest obecnie oznaczona jako „sprzedana” przez sam Samsung.

Tablet zaczął również trafiać do kilku sieci handlowych, w których obie Walmart A najlepsza oferta Dostępność reklam (to ostatnie wydaje się być jednym z nielicznych miejsc, w których na stanie znajdziesz modele 64 GB).

W wydarzeniu biorą również udział przewoźnicy, a AT&T wita Tab A7 Lite w swojej stajni Z ofertą 50% zniżki, jeśli kupisz go z planem ratalnym i linią serwisową – pamiętaj również, że AT&T nie wyśle ​​​​tabletów do przyszłego miesiąca.

Z wyświetlaczem 720p i MediaTek SoC, Samsung oczywiście poświęcił się tutaj, aby utrzymać niskie koszty, ale Tab A7 Lite jest wyposażony w Androida 11, obsługuje rozszerzenie microSD i nie możemy powiedzieć, że 160 USD nie jest łatwym do przełknięcia punktem cenowym .

READ  Niektórzy właściciele kanadyjskich pikseli uzyskują dostęp do podglądu „Hold for Me” — MobileSyrup

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top