Samochody Gran Turismo 7 są wyposażone w oficjalnie licencjonowane hamulce Brembo

świetna turystyka Oficjalnie ogłaszamy, że Brembo będzie oficjalnym partnerem w zakresie układów hamulcowych do Gran Turismo 7. Światowej sławy Sony Playstation gra wideo Współpracuje z producentem hamulców, aby udostępnić swoje produkty jako ulepszenie w sklepie tuningowym gry, w którym gracze mogą poprawić osiągi swoich samochodów wyścigowych.

Kazunori Yamauchi, prezes Polyphony Digital Inc. Producent serii Gran Turismo, Brembo, był wówczas marką heroiczną dla niego jako zawodnika ulicznego. Następnie wspomniał, że większość produkowanych w tym czasie samochodów nie była wyposażona w hamulce odpowiadające wytrzymałością i wagą auta.

Yamauchi dodał: „Zawsze uważałem, że Brembo jest niezawodne na torze i w rezultacie zawsze byłem w kontakcie z marką. Dlatego z przyjemnością ogłaszam partnerstwo między Gran Turismo i Brembo, prawdziwie wyczynową marką ”.

W Gran Turismo 7 gracze mogą zdecydować się na uaktualnienie do Brembo z oferty sportowej. Wybór będzie obejmował produkty o najwyższych osiągach do pojazdów drogowych, w tym karbonowo-ceramiczne tarcze hamulcowe i zaciski GT | BM. Ten ostatni jest dostępny w ośmiu różnych opcjach kolorystycznych dla jeszcze większej osobowości Rynek wtórny Rozwój.

Oprócz dostępności w sklepie Tuning Store gry wideo, profil i wartości Brembo będą widoczne w Brand Central na Gran Turismo 7. 60-letnia historia firmy zostanie również zaprezentowana w Brand Central Museum. Logo marki będzie również wyświetlane na różnych torach, aby uczcić partnerstwo.

Nie trzeba dodawać, że fani Sony PlayStation z niecierpliwością wyczekiwali kolejnej kompletnej iteracji serii Gran Turismo. Oczekiwanie dobiega końca, gdy firma ogłosiła pojawienie się Gran Turismo 7 4 marca 2022 roku.

READ  Battlegrounds Mobile India iOS prawdopodobnie wystartuje 20 sierpnia 2021 r.: Raport

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top