Samoa Joe może wrócić do WWE?

Mówi się, że urzędnicy WWE NXT są zainteresowani sprowadzeniem Samoa Joe z powrotem do firmy.

Joe został ponownie zwolniony 15 kwietnia z innymi cięciami budżetowymi, ale teraz, via wybór walki, jest to, że mógłby wrócić do marki NXT, przynajmniej jeśli talenty słyszały rzeczy dobrze.

Kilku zapaśników i pracowników NXT twierdzi, że słyszeli, że urzędnicy NXT, a nie ktokolwiek konkretny, byli zainteresowani sprowadzeniem Joe. W WWE podjęto próby przywrócenia niektórych niedawno zwolnionych zapaśników, a Joe jest jednym z nich. my obserwowane wcześniej Że istnieje również motyw, aby przywrócić Aleistera Blacka, ale tak jest Podobno też dołączyć do AEW jeszcze tego lata.

Jeśli chodzi o nacisk na sprowadzenie Joe z powrotem, wydaje się, że wsparcie działa jako wiele źródeł w firmie, a ktoś spoza firmy słyszał, że urzędnicy NXT chcą, aby Joe wrócił jako zapaśnik. W momencie zwolnienia pracował jako komentator RAW.

Joe pierwotnie podpisał kontrakt z WWE w maju 2015 roku i został dwukrotnym mistrzem NXT. Wygrał także tytuł NXT Dusty Rhodes Tag Team Classic 2015. Joe został powołany do głównego rosteru 30 stycznia 2017 r. RAW i natychmiast otrzymał doładowanie. Dwukrotnie wygrał WWE United States Championship, ale ostatecznie przeszedł do harmonogramu reklam RAW w 2019 roku po doznaniu kontuzji. Joe wrócił po tym na ring, ale kolejna kontuzja postawiła go z powrotem na półce, a następnie naruszył politykę zdrowotną WWE pod koniec lutego 2020 r. Joe pracował jako komentator przez kilka miesięcy przed jego zwolnieniem. Jego ostatni mecz miał miejsce 10 lutego 2020 r. RAW, kiedy połączył siły z The Viking Raiders i Kevinem Owensem, aby przegrać ośmioosobową drużynę z Sethem Rollinsem, Buddym Murphym i AOP.

Nie ma jeszcze słowa o tym, czy umowa została zawarta lub nawet zaoferowana Joe, ale w NXT jest to mocno spekulowane, a niektórzy uważają, że nastąpi powrót.

READ  Jake Gyllenhaal opowiada o byciu wujkiem dzieci Maggie

Czekajcie na więcej.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top