Sami Zayn jest nieobecny na WWE SmackDown z powodów osobistych

Sami Zayn jest najpopularniejszym członkiem The Bloodline, który nie nazywa się Roman Reigns. Honorary Uce był nieobecny na wydarzeniu premium na żywo Crown Jewel w zeszły weekend. Tego wieczoru nie było go w rogu Usosów na historyczny mecz.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną relację z WWE SmackDown.

The Usos obronili niekwestionowane WWE Tag Team Championship przeciwko The New Day podczas dzisiejszego SmackDown. Mecz rozpoczął się w programie. W pewnym momencie podczas zawodów arena wybuchła śpiewem „Sami Oso”.

WWE przyznało się do wiwatów z Michaelem Cole’em, który zauważył, że Sami Zayn nie mógł przyjść na koncert z „powodów osobistych”. Komentator WWE nie mówił o nieobecności Zayna.

Nieobecność Samiego Zayna w Crown wywołała klejnot „Chcemy Sami!” Twoje zdrowie Na konferencji prasowej PLE. Tłum wyraźnie chciał Zaina w Arabii Saudyjskiej, ale zimne stosunki królestwa z Syrią (ojczyzną Zaina) uniemożliwiły jego przybycie.

Roman Reigns przyznał się do wiwatów i powiedział tłumowi w prasie Nie zasłużyli na Sami Zayn. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, co czeka nas w Honorary Uce.

Co myślisz o tej historii? Dźwięk w komentarzach!

11 listopada 2022 o 20:43

READ  Konosuba Anime potwierdza trzeci sezon, Adaptacja Konosuba Anime: Wybuch w ten cudowny świat! Powieści Spinoff - Aktualności

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top