Rysunki pokazują, w jaki sposób domek polowy może zakotwiczyć przeprojektowaną strefę sportową المنطقة

Treść artykułu

Komitet rady miejskiej przyjrzał się w poniedziałek projektowi przebudowy 100-hektarowego terenu w Foothills Athletic Park i terenu stadionu McMahon.

długofalowy rozwój Wzywa do remontu okolicy z nowym, długo oczekiwanym krytym boiskiem, polami zewnętrznymi, renowacją starego stadionu McMahon, „placem czterech pór roku”, zaułkami, hotelami i apartamentowcami o różnym przeznaczeniu.

Przeprojektowana dzielnica sportowa, wciąż w początkowej fazie, połączy wiele obiektów lub aktywów należących lub zarządzanych przez miasto, Uniwersytet Calgary i Stowarzyszenie Stadionu McMahon. Nowy dom polowy powstanie na istniejącym terenie Stadionu Podgórskiego.

W 2019 roku zarząd przeznaczył 19 milionów dolarów na „finansowanie startupów” z opłat ufundowanych przez deweloperów Aby przyspieszyć prace projektowe i planistyczne związane z nowym domem polowymمنزل W Pogórza Sportowym Parku. Podczas gdy „mapa drogowa” projektu miejskiego wskazuje, że budowa domu polowego może rozpocząć się już w 2022 roku i zakończyć do 2024 roku, urzędnicy miejscy przyznali, że budowa tego obszaru może zająć od 10 do 20 lat.

Treść artykułu

Obecnie nie ma kosztorysu związanego z całością projektu.

Wszechświat. Georges Chahal przewodniczy komitetowi doradczemu ds. przebudowy Hillside Sports Park. Następnym krokiem, powiedział, jest praca nad studium wykonalności dla przebudowy i dalsze wspieranie rządów prowincji i federalnych w sprawie pomocy w budowie domu terenowego.

Koszt samego tego projektu szacuje się na ponad 235 milionów dolarów. Prezydent Uniwersytetu Calgary powiedział w 2020 roku, że uczelni nie stać na te koszty.

„Musimy opracować plan przyciągania inwestycji i innych mechanizmów finansowania” – powiedział Chahal.

„Potrzebujemy zaangażowania finansowania z innych zamówień rządowych i innych partnerów, aby zobaczyć (dom polowy)”.

Jeśli prace będą kontynuowane zgodnie z planem, rada uzyska więcej informacji o projekcie we wrześniu, na swoim ostatnim posiedzeniu przed wyborami samorządowymi w październiku.

„To bardzo złożony projekt, w którym wielu interesariuszy łączy się, aby opracować i zbudować ten plan” – powiedział Chahal.

READ  Anthony Davis, Los Angeles Lakers dochodzą do siebie, aby pokonać Phoenix Suns w drugiej grze

„Dom polowy jest częścią planu rekreacyjnego, ale są też domy mieszkalne i handlowe, a także inne ekscytujące możliwości”.

Oto niektóre szkice koncepcyjne, które członkowie rady zobaczyli w poniedziałek.

– Z plikami Madeline Smith

Układ koncepcyjny przedstawiający krytą halę polową w pobliżu stadionu McMahon, z salą koncertową „tylnymi drzwiami”. Fotografia autorstwa b & a Planning Group
Plan koncepcyjny przedstawiający kryty dom polowy (pomarańczowy budynek), budynki wielofunkcyjne i modernizacje stadionu McMahon.
Plan koncepcyjny przedstawiający kryty dom polowy (pomarańczowy budynek), budynki wielofunkcyjne i modernizacje stadionu McMahon. Fotografia autorstwa b & a Planning Group
Rysunek koncepcyjny przedstawiający lokalizację proponowanego domu polowego w pobliżu stadionu McMahon.
Rysunek koncepcyjny przedstawiający lokalizację proponowanego domu polowego w pobliżu stadionu McMahon. Fotografia autorstwa b & a Planning Group

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top