Ryan Sutter Zach Barris Przejęcie Wild Minnesota

To koniec ery Minnesota Wild.

dziki kup Zach Barris A Ryan Sutter, którzy mieli kontrakt na kolejne cztery sezony.

Ponieważ obaj gracze mają identyczny hit w wysokości 7,54 miliona dolarów, przejęcia pozwolą Wildowi zaoszczędzić ponad 10 milionów dolarów w przyszłym sezonie, a gracze liczą poniżej 5 milionów dolarów. Jednak w latach 2022-23 obaj gracze będą liczyć około 13 milionów dolarów w stosunku do limitu. Zarówno w sezonach 2023-24, jak i 2024-25 obaj gracze opuszczą dzicz kosztem 14,7 miliona dolarów.

Począwszy od 2025-26, obaj gracze będą liczyć nieco ponad 1,6 miliona dolarów w stosunku do maksimum przez cztery sezony do 2029 roku.

Duet przybył do St. Paul przed rozpoczęciem sezonu 2012-13 po podpisaniu wszystkich 13-letnich umów. Rozpoczęło to serię sześciu kolejnych sezonów play-off Wilds, ale nie byli w stanie przejść do drugiej rundy.

„Zach i Ryan byli integralną częścią sukcesu Wild w ciągu ostatnich dziewięciu lat i zawsze będziemy wdzięczni za ich wiele wkładów” – powiedział Bill Geren, dyrektor generalny Wild. „Było wiele czynników, które przyczyniły się do trudnej decyzji o zakupie ich kontraktów, ale przede wszystkim te ruchy są kontynuacją transformacji w naszym składzie, której celem jest zdobycie Pucharu Stanleya”.

„Chcę podziękować Zackowi i Ryanowi za wszystko, co zrobili dla naszej organizacji w ciągu ostatnich dziewięciu sezonów, na lodzie i poza nim” – powiedział właściciel Craig Leibold. – Byli wspaniałymi ambasadorami naszego zespołu i pomogli nam wygrać wiele meczów. Życzę im niczego poza najlepszymi w przyszłości.

READ  Ohtani kradnie show w Home Run Derby, aby rozpocząć historyczny tydzień All-Star

Parisi zdobył 400 punktów w 558 meczach z Wildem w sezonie zasadniczym, strzelił siedem bramek i dodał 11 asyst w 45 meczach w sezonie 2020-21. Po spędzeniu pierwszych siedmiu sezonów swojej kariery w New Jersey Devils, Barrys strzelił 393 gole i 417 asyst w 1060 meczach w sezonie zasadniczym w ciągu 16 sezonów NHL.

Sutter stworzył drużynę All-Star w swoim pierwszym sezonie z Wild i zajął drugie miejsce w głosowaniu Norris Trophy. Strzelił trzy gole i 16 asyst w 56 meczach w sezonie 2020-21 i ma 55 goli i 314 asyst w 656 meczach w sezonie zasadniczym po spędzeniu pierwszych siedmiu lat z Nashville Predators.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top