Rozwój Blue Jays pokazuje oportunizm w pełnej presji wygranej z White Sox

TORONTO – W środku tego ciężkiego okresu ciężkich ciosów są pewne dni decydujące o odkryciu Toronto Blue Jays. W nadchodzących tygodniach czekają nas ważne decyzje dotyczące tego, jak wzmocnić utalentowany zespół z wyraźnymi potrzebami, a front office powinien być pewien, co jest na miejscu, zanim wyda część potencjalnego kapitału na system farmy.

Być może najważniejszy w tym względzie jest Alec Manoah, który pozwolił na dwie z pięciu rund walki, zanim Blue Jays odniósł osiem zwycięstw w środowym wygranym 6:2 nad Chicago White Sox.

Nowicjusz praworęczny zaliczył trzeci start w głównych turniejach, a po świetnym starcie z New York Yankees, a następnie rozegraniu nierównego biegu z Miami Marlins, jego występ przeciwko liderom AL Central jest prawdopodobnie najbardziej pouczający. .

Główna propozycja dla reżysera Charliego Montoyo?

Odpowiedział: „Aby móc uczestniczyć w głównych ligach”. Walczył. To znaczy, to dobra drużyna, z którą walczył i dał nam szansę. Oczywiście rzucał dużo rzutów i strzelił tylko pięć. Ale to było dobre. A kiedy miał problem, dał duże boiska, kiedy musiał. Wykonał świetną robotę”.

Podczas gdy szybka piłka Manoah z czterema studami była przytłaczająca, generując osiem powiewów w 19 przewrotach i jego slider w swoich momentach, nie był w najlepszej formie, tracąc czasami jazdę, gdy wjeżdżał i wyjeżdżał z miejsca dostawy.

Mimo to jeden z najlepszych fauli AL zachował w dużej mierze w ukryciu, pozwalając na początkowo niezasłużony sprint, gdy Yoan Moncada dopadł Jake’a Lamba, który wylądował na faulu Vladimira Guerrero Jr., a następnie kolejny na piątym faulu, gdy Nick Double madrygal. Malowany karierą Jurija Garcii.

„Wrzucili tam dużo grzejników, odpalili i są naprawdę agresywni, naprawdę dobry młody skład i bardzo mocno uderzają piłkę” – powiedział Manoah. „Więc plan był taki, hej, włączmy ten grzejnik. Podnieśmy ich trochę, a potem zaczniemy łamać złamane piłki później w grze”.

READ  Szybka reakcja: Raptory 97, Bulls 111

Wsparcie zapewnił Lord Gouriel Jr., który zwolnił Yasmani Grandal, próbując zdobyć gola w czwartym singlu Andrew von Linha, wspomagany decyzją o powtórce, która najwyraźniej pozwoliła na wstrzymanie gry.

Niezależnie od tego, intrygujący 23-latek nigdy nie pozwolił, by gra się rozpadła i łatwo mógł się zdarzyć na piątym miejscu, kiedy dublet Madrigala dał White Soxowi prowadzenie 2-1 bez niczego. Manoah, po wymianie kilku słów z Timem Andersonem, sprawił, że gwiazda przeleciała obok, uderzając Lamba i Moncadę, aby utrzymać dobrą passę.

„On naprawdę ma podwojenie, bieganie naprawdę tam jest, chodzi o minimalizowanie tych sytuacji i maksymalizowanie dobrych” – powiedział Manoah. „Udało mi się tam zrobić tylko kilka rzutów. Tim Anderson jest świetnym zawodnikiem. Walczy tam tak mocno, jak tylko może. Próbuje wygrać mecz piłki dla swojej drużyny. Jestem po drugiej stronie robienie tego samego. To takie ekscytujące i zabawne, wyjść tam i rywalizować z takimi facetami ”.

Było mnóstwo na wycieczce, aby udowodnić, z czego jest zrobiony, a Blue Jays desperacko potrzebuje tego, aby pomóc utrzymać stabilność tego ostatniego.

„Nie zauważyłem zmiany w zachowaniu ani niczego w tym rodzaju, gdy sytuacja stała się trudna” – powiedział Bo Bichette, który wygrał 3 na 5, w tym kluczową piosenkę, która zawierała zasady na ósmym miejscu. „Pozostaje taki sam, wciąż rywalizuje. To właśnie robi. Konkuruje za każdym razem, gdy wychodzi, i fajnie jest grać za nim. Byłem pod wrażeniem. „

Gdy początkujący osiedlili się, wyczerpani kumple stawali się coraz bardziej tajemniczy, co sprawiło, że czyste role Anthony’ego Castro i Tylera Chatwooda były zachęcające.

Castro, który miał szansę na większą dźwignię, uderzał 98,4 mil na godzinę i wszystkie trzy wymachy jego suwaków Wavely były błędne, podczas gdy Chatwood odwrócił stronę w sprawie ostatnich problemów z jazdą, rzucając jednocześnie dziewięć z 12 rzutów. . Siódma wydajność.

READ  Być może dżin wyszedł z butelki, ale bekhend Federera wciąż żyje

„Wyglądał jak Chatwood, który widzieliśmy przez pierwsze półtora miesiąca” – powiedział Montoyo.

Opony te pomogły przygotować grunt pod rajd w ósmej części, który rozpoczął piracki pirat Riley Adams, który mocno uderzył.

Adams w końcu zremisował 2-2 z obładowanym regułami Guerrero, Aaronem Bomerem, a Blue Jays zdobyli dwa kolejne, gdy Anderson rzucił sztafetę na coś, co powinno być dwuosobową piłką od Tuscara Hernandeza.

„Zawsze uważamy, że mamy szansę”, powiedział Bechet, który strzelił gola w czwartej rundzie. „Chodziło o kontynuację tworzenia dobrych rakiet i to wszystko, co możemy kontrolować”.

Adams, który zadebiutował we wtorek, pozostał w grze na łapacza, a kiedy pierwsze pięć wyciągów po ósmych Jordana Romano nie było nawet bliskimi piłkami, odwiedził stos, aby wyrównać prawą rękę. Romano właśnie to zrobił, gdy pojawił się Lamb, uderzył Moncadę i sprowadził Jose Abreu na ziemię, aby podnieść Andersona z trzeciej bazy.

Jest to wypełnione presją miejsce, do którego Adams może wskoczyć, ale do tej pory wyglądał bardzo solidnie za tablicą, mocno blokując piłki, jednocześnie zapewniając dużą bramkę ładnymi spokojnymi ruchami.

„Nie wysłaliśmy go, po prostu zrobił to sam” – powiedział Montoyo o wizycie w Adams Hill. – Żeby to zrobił, czuje się swobodnie, jakby był tu już wcześniej. Tego nie wiesz.

To ważne spojrzenie dla Adamsa, ponieważ Blue Jays będą mieli trochę nadmiaru łapacza, gdy Danny Jansen i Alejandro Kirk, którzy mają rozpocząć pracę na odwyku, będą gotowi do powrotu.

Po tym, jak Rowdy Tellez wykonał mecz 5-2 w dziewiątym inningu, Adams podążył za nią i mocno prześlizgnął się na drugą bazę, aby przełamać potencjalną piłkę do podwójnego grania od Marcusa Simina, a wysoki rzut Danny’ego Mednicka z rękawicy Abreu pozwolił Tellezowi awansować. Ocena z drugiego miejsca.

READ  Tommy DeVito z Giants zasiada na ławce Tyroda Taylora po walce z Eagles w pierwszej połowie

Zbiorowa mieszanka dbałości o szczegóły i oportunizmu po kilku błędnych krokach White Sox jest zachęcająca dla Blue Jays, zwłaszcza po tym, jak klejnot Robbiego Raya został zmarnowany podczas otwarcia serii. Pewnej nocy później odwrócili się po tym, jak Lance Lane wykonał siedem rund, dowiadując się po drodze więcej o ich zmieniającym się menu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *