Rozwiązania 30 Orange rozszerza współpracę z Polską

Wieloletni partner Orange, Solutions 30, otrzymał od Orange Polska nowy wieloletni kontrakt na świadczenie usług instalacyjnych i serwisowych dla sieci miedzianej i FTTH w całym regionie warszawskim. Dlatego rozwiązania 30 będą działać w regionie warszawskim od 1 listopada”St2022. Region warszawski oferuje największy potencjał biznesowy w Polsce, ponieważ jest najbardziej zaludnioną częścią kraju.

Ta wieloletnia umowa jest ważnym kamieniem milowym w rozwoju Solutions 30 w Polsce i potwierdza trafność jej strategii, zdobywania znaczącego potencjału w nowych sektorach i nowych lokalizacjach geograficznych.

Wojciech Pomikała, CEO Solutions 30 Poland, powiedział: „Weszliśmy na polski rynek w 2019 roku i z powodzeniem rozwijaliśmy się poprzez fuzje i przejęcia oraz utrzymywanie KPI klientów jako naszego najwyższego priorytetu. Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za nieustające zaufanie Orange Polska do Solutions 30. Umowa ta rozszerza nasze relacje w zakresie utrzymania instalacji istniejących klientów i wspierania strategicznej działalności szerokopasmowego Internetu światłowodowego. Konsekwentne zaangażowanie naszych zespołów w Orange. Jestem przekonany, że jakość współpracy pomiędzy Orange Polska i Solutions 30 otworzy w przyszłości nowe obszary współpracy.”.

Rozwiązania około 30 SE

Solutions 30 Group to europejski lider rozwiązań dla nowych technologii. Jej misją jest udostępnianie wszystkim, zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, osiągnięć technologicznych, które zmieniają nasze codzienne życie. Wczoraj były to komputery i Internet. Dziś jest to technologia cyfrowa. Jutro będą to technologie, które jeszcze bardziej połączą świat w czasie rzeczywistym. Z ponad 50 milionami wezwań od momentu powstania i siecią ponad 15 000 lokalnych techników, Solutions 30 obejmuje obecnie Francję, Włochy, Niemcy, Holandię, Belgię, Luksemburg, Półwysep Iberyjski i Wielką Brytanię. i Polska. Kapitał zakładowy Solutions 30 SE składa się z 107.127.984 akcji, co odpowiada liczbie możliwych do wykorzystania teoretycznych głosów.
Solutions 30 SE jest notowana na giełdzie Euronext Paris (ISIN FR0013379484-Code S30).
Indeksy: MSCI Europe ex UK Small Cap | SBF 120 | CAC Połowa 60 | Następne 150 | Technologia CAC | CWC PME.
Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej: www.solutions30.com

READ  Szpital w Novi Turk jest gotowy na przyjęcie pacjentów ze Słowacji

kontakt

Akcjonariusze Indywidualni:
Relacje Inwestorskie – Tel: +33 1 86 86 00 63 | [email protected]

Analitycy/Inwestorzy:
Nathalie Boumentil – Tel: +33 6 85 82 41 95 – [email protected]

Prasa – Rysunek 7:
Leslie Jung – Tel: +44 7818 641803 – [email protected]
Charlotte Le Barbier – Tel: +33 6 78 37 27 60 – [email protected]

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top