Rozbite Ferrari F40 na polnej drodze wygląda jak prawdziwy krzyk

Minęło pięć lat na YouTube podatki Ostatni raz został przesłany film przedstawiający miażdżenie luksusowego pojazdu. Było to doskonałe źródło rozrywki, pokazujące nadużycia takie jak Ferrari 288 GTO, F50 i Enzo. Przedstawiał także F40 GT na imprezie „Farmkhana”, wraz z Bugatti EB110 SS robiącym oponę i Jaguar XJ220 zepchnięty z utartego toru gdzieś na wsi.

I w tym samym duchu TFJJ Teraz przesłał nagranie wideo, na którym F40 jest prawidłowo używany na polnej drodze, a kierowca nie boi się nieco zboczyć z drogi w drogim i rzadkim klejnocie z przełomu lat 80. i 90. Widzieliśmy już ten dokładnie samochód i wygląda na to, że został zmodyfikowany, aby pasował do nowego tylnego dyfuzora i spojlera podobnego do F40 LM.

Należy pamiętać, że jest to oryginalna replika F40, a nie wysokiej jakości replika, która próbuje nas oszukać, że to prawdziwa okazja. W przeciwieństwie do większości samochodów w tej lidze, o które dba się spędzając większość czasu w klimatyzowanym garażu, jest on faktycznie używany przez właściciela. Supersamochód z prostą rurą na tablicę rejestracyjną „F400 MPH” od dawna wzbudza sensację w Internecie i można śmiało założyć, że jest to jeden z najwyższych przebiegów od ostatniego samochodu, który zdobył znak homologacji Enzo.

Nie jesteśmy w stanie pojąć kosztów konserwacji potrzebnych do utrzymania F40 w doskonałej formie, zwłaszcza, że ​​samochód był intensywnie eksploatowany, ale cieszymy się, że właściciel nie rezygnuje z pchania go przy każdej nadarzającej się okazji. Analogowy supersamochód Maranello pozostaje tak samo urzekający jak zawsze, tym bardziej, gdy pokonuje niedoskonałą nawierzchnię.

READ  Dlaczego eksperci są zdezorientowani, czy jest za wcześnie, aby Kanadyjczycy mogli porzucić swoje maski?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top