Ronda Rousey mówi WWE, aby zebrała S*** i popchnęła Superstar SmackDown

Ronda Rousey może być jedną z najbardziej kultowych gwiazd WWE, kimś, kto obecnie dąży do odzyskania mistrzostw kobiet „SmackDown”, ale wciąż jest w stanie myśleć o innych, w tym o swojej przyjaciółce Shaynie Pazler. Obaj mają długą wspólną historię w karierze MMA, ponieważ są połową „czterech muszkieterów MMA”, a Rousey chce zobaczyć więcej byłej mistrzyni „NXT” w głównym składzie.

Odpowiadając na pytanie dotyczące Baszlera podczas ostatniego odcinka „Najgorszy prąd na świecieRossi powiedział: „Masz całkowitą rację co do tego, że Chyna jest jedną z najlepszych osób w serialu, potrzebuję ich, aby zebrali swoje zdjęcia i uświadomili im. „

Baszler dominował przez Czas na czarno-złotą markęW ciągu dwóch kadencji nadal jest rekordzistą w większości panowania w połączeniu z tytułem kobiet NXT. Jednak od czasu dołączenia do głównego rosteru Baszler nie była w stanie zdobyć tytułu singlowego ani w „WWE Raw” ani „WWE SmackDown”, mimo że była dwukrotną mistrzynią WWE Women’s Tag Team. Baszler zaczął być często używany Odkąd Paul Levesque przejął kierownictwo jako Chief Creative Officer, co doprowadziło ją do walki o tytuł z Liv Morgan na WWE Clash At The Castle.

Baszler i Rousey byli ostatnio widziani razem na klipach, a WWE wydaje się wykorzystywać ich pozaekranową przyjaźń. Rousey zmierzy się z Liv Morgan w długo wyczekiwanym wydarzeniu WWE Live Extreme WWE Rules W meczu o ścisłe zasady Mistrzostwa SmackDown Kobiet.

Jeśli użyjesz jakichkolwiek cytatów z tego artykułu, przekaż „The Baddest Stream On The Planet” z ah/t do Wrestling Inc. do kopiowania.

READ  Willem Dafoe rozwiązuje pogłoski o powrocie Zielonego Goblina na Spider-Man: Nie ma ucieczki z domu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top