12 kwietnia, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

„Rolnik szuka żony” 8. Poznaj uczestników nowej wersji projektu (zdjęcia)

To żadna tajemnica Rolnik szuka żony Cieszy się sporą popularnością w Polsce. Widzowie chętnie śledzą losy jego uczestników, nawet po zakończeniu transmisji. Dla rolników udział w pokazie to nie tylko szansa na odkrycie drugiej połowy ich marzeń, ale także szansa zaistnienia w mediach – a to, co wiadomo z poprzedniej edycji, jest tego najlepszym przykładem. Pave Botsiani i Marta Baskin.

W zeszłą niedzielę zadebiutował w telewizji 8th ed Rolnik szuka żony. Po raz pierwszy fani serialu mogli zobaczyć wizytówki szukających miłości rolników i rolniczek. Teraz wszystko zależy od tego, kto w końcu przyjedzie na ósmą edycję, która zostanie nagrana latem, a wyemitowana jesienią. Do tej pory pokazano ośmiu uczestników, W tym dwie kobiety.

Jeden z rolników, których możemy śledzić w tym projekcie 26-letni Stanisław – Właściciel wspaniałego gospodarstwa o powierzchni 300 hektarów. Stanisław był w przeszłości zaangażowany, ale niestety małżeństwo się nie wydarzyło. W wolnym czasie rolnik bardzo interesuje się lotnictwem. Od potencjalnego partnera nie oczekiwał pomocy w gospodarstwie, ale dojrzałości i determinacji. Jak obiecał, po rozwodzie mógłby mieć związek z kobietą, ale bardziej woli kobiety „Pusta tablica”.

Inny uczestnik Kamil, 23 lata, Na jego zainteresowanie rolnictwem wpłynął jego dziadek. Dziś rolnik uprawia również zboża i nasiona Hoduje francuskie krowy. Zabytkowe motocykle i zdrowy tryb życia. Mimo młodego wieku Kamil bardzo poważnie traktuje życie i chce zbudować trwały związek oparty na zaufaniu.

bDQKtYAd

Może przyjrzymy się również zasadom w planie Elizabeth. 56-latka prowadzi ekologiczny ogródek truskawkowy i jest matką trójki dzieci. Kobieta ma dwa nieudane małżeństwa i bardzo poważnie podchodzi do nowych związków. Rolnik patrzy „Wysoki, Grizzly Gentleman”Dzięki temu będzie szczęśliwa i bezpieczna. Marzy o związku opartym na wzajemnym szacunku i przyjaźni.

& Nbsps ‘drugi, Camila, 28 lat, Udało się już przyciągnąć uwagę publiczności projektu – & nbsp niektórzy nawet go chwalili „Najpiękniejsza uczestniczka wszystkich edycji”. Camila jest absolwentką rachunkowości, Jednak zawodowo zajmuje się również uprawą grzybów. Jej największym marzeniem jest założenie rodziny. Kobieta jest zdeterminowana i zorganizowana, uwielbia podróżować i tańczyć, optymistycznie podchodzi do życia. Jej wymarzonym chłopakiem jest stary żółty mężczyzna o szczerym uśmiechu.

READ  USA: Kolejna próba zmiany wyniku wyborów została odrzucona przez sędziego federalnego

Kolejny potencjalny uczestnik 33-letni Magiz. W przeszłości mężczyzna był wojskowym, ale oddał życie na rzecz hodowli krów i ptaków – pawi, gołębi i drapieżników. Rolnik jest właścicielem dwóch związków zawodowych i jest ojcem pięcioletniego Victora. Szukam Panny Młodej uczciwej, pokornej i wiernej, Żadnych tatuaży.

Postanowiłem wypróbować to w & nbspprogramie 55-letni Chrysstof. Rolnik mieszkający w Mussoorie prowadzi gospodarstwo rolne zajmujące się hodowlą bydła mięsnego. Krzysztof jest rozwiedziony, ma troje dzieci i jest poważnie samotny. Marzy o uczciwej, szczerej kobiecie o dobrym sercu, bez nałogu. Wiara jest ważną kwestią zarówno dla rolnika, jak i dla Christopha „Wrażliwość na formy żeńskie”. Rolnik uwielbia zajęcia na świeżym powietrzu – zimą uwielbia podróżować statkiem, rybami i morzem.

bDQKtYAe

Możemy znowu obejrzeć przedstawienie Emil, 31 lat, Który walczył za Magdą w poprzedniej edycji. Uczestnik od najmłodszych lat interesował się rolnictwem. W gospodarstwie hoduje krowy i prowadzi hodowlę pszczół. Po godzinach lubi jeździć na motocyklach i wrotkach oraz grać i śpiewać w kapeli ludowej. Emil Jest rozwiedziony Chce znaleźć kobietę, która może założyć rodzinę.

Ma też okazję walczyć w powietrzu o miłość 37-letni Łukasz. Rolnik był niegdyś drugim co do wielkości zapaśnikiem w Polsce. Dziś spełnia się jako farmer i producent wędlin. Ukasz kilka lat temu rozwiódł się z żoną, a mężczyzna jest też ojcem 10-letnia córka Jakota. Dziś czuje się gotowy na nowy związek. Szuka uczciwej kobiety z poczuciem humoru. Jak nalegał, Nie interesowała go przeszłość potencjalnego partnera.

Poznaj uczestników VIII edycji Rolnik szuka żony. Czy to byłoby interesujące?

bDQKtYAf
bDQKtYAg
bDQKtYAy