Rolki na Instagramie będą teraz wyświetlać reklamy wszystkim użytkownikom na całym świecie

Waszyngton: Popularna platforma do udostępniania zdjęć na Instagramie publikuje reklamy swoich rolek na całym świecie.

Mashable dowiedział się, że Facebook w końcu uruchomił reklamy na całym świecie na Instagramie Reels, krótkim twórcą wideo, który rywalizuje z inną popularną aplikacją, TikTok.

To samo zostało już wypróbowane w kwietniu w krajach takich jak Indie, Australia, Brazylia i Niemcy.

“W Reels widzimy świetny sposób na odkrywanie nowych treści na Instagramie, dzięki czemu reklamy pasują naturalnie. Marki każdej wielkości mogą skorzystać z tego nowego formatu kreatywnego w środowisku, w którym ludzie już się bawią” – powiedział Justin Osofsky, Instagram dyrektor ds. operacyjnych. osoby”.

Według Mashable, Instagram nawiązał współpracę z wiodącymi markami i przetestował ich reklamy na rolkach. Marki to: BMW, Louis Vuitton, Netflix i Uber.

Rolki na Instagramie będą miały ten sam format pionowy i pełnoekranowy, co zwykłe przesyłanie rolek. Reklamy na rolkach będą trwać do 30 sekund i będą pojawiać się pomiędzy poszczególnymi rolkami.

W rzeczywistości, według Mashable, reklamy w rolkach na Instagramie można również komentować, lubić, zapisywać i udostępniać.

Instagram Reels zdołały zyskać dużą popularność po uruchomieniu w Indiach w lipcu 2020 r., Krótko po zakazie korzystania z TikTok.

READ  OnePlus Watch Cobalt Limited Edition już dostępny w przedsprzedaży w Indiach

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top