Rój Bruinsów spóźnił się, najlepsze pingwiny spóźniły się o szóste zwycięstwo z rzędu

Pittsburgh – Humpus Lindholm Zdobywając gola na 1:23 przed dogrywką, Boston Bruins odrobili straty po trzech zwycięskich meczach i przedłużyli swoją passę zwycięstw do sześciu meczów dzięki zwycięstwu 6-5 nad Pittsburgh Penguins na PPG Paints Arena we wtorek.

Lindholm strzelił ze szczytu lewego kręgu po przejściu z jednego końca na drugi. Był to jego czwarty punkt w meczu (jedna bramka, trzy asysty).

„Czułem się bardzo pewny swojej gry, więc wiedziałem, że to 60-minutowy mecz hokejowy” – powiedział Lindholm. „Wpadłem tam trochę za wcześnie, ale 60 minut hokeja, więc po prostu spróbuj się tego trzymać. Dzisiejsza noc jest jedną z tych nocy, w których poszliśmy po naszej myśli”.

Wideo: BOS @PIT: Lindholm jedzie od wybrzeża do wybrzeża w nadgodzinach

Jeremy Swayman wymiana bramkarza Linus Olmark Jest 11:36 w drugiej tercji dla Bruins (9-1-0), zanim doznają kontuzji dolnej części ciała, kiedy Patrice Bergeron Wpadła w to o 5:42 trzeciego okresu. Swayman, który był oceniany po meczu, obronił cztery rzuty obronne.

Olmark pozwolił na pięć goli na 23 strzały, zanim został wycofany. Skończył z 29 obronami w 34 strzałach.

Jewgienij Malkin Miał cel i pomoc, i Tristan Garry Udało mu się wykonać 35 rzutów obronnych na Penguins (4-4-2), które przegrały pięć razy z rzędu (0-4-1). Grali bez obrońcy Chris Letang (choroba).

– Ostatecznie musimy znaleźć sposób na wygrywanie meczów – powiedział trener Pittsburgha Mike Sullivan. „Kiedy masz dwubramkową przewagę, idąc do trzeciego, jesteś na dobrej pozycji, aby wygrać. Mieliśmy szanse na zwycięstwo. Nie wykorzystaliśmy tego”.

Taylor Hall Strzelił trzeciego gola z rzędu dla Bostonu rotacyjnym strzałem z dołka i zremisował 5-5, a trzeci gol pozostał 1:17.

„Cliche polega na tym, że grasz dalej i wierzysz” – powiedział Hall. „Myślę, że to prawda. W żaden sposób nie zabrakło nam budynku. … Więc to wielka wygrana. Nie, że nie jesteśmy pewnym siebie zespołem, ale żeby pokazać, że kiedy utkniesz trzy, po prostu trzymaj się krzyczeć”.

READ  Ottawa senator Eugene Melnick, 62 lata, umiera z powodu choroby

Wideo: BOS @ PIT: Hall obraca się i zdobywa punkty, aby zdobyć punkty

Brad Marchand Przytnij go do 5-3 z zegarem włączonym w 12:57 sekundy. Paweł Zachań Strzał Lindholma odbił się, stając się 5-4 o 11:59 trzeciej.

„Po prostu siedzę i mówię: „Robimy szanse. Po prostu uwielbiam walczyć w tym zespole” – powiedział trener Bruins Jim Montgomery. – Zostało około dziewięciu minut. To może nie być nasza noc. Ale o rany, tak było.

Sidney Crosby Poprowadził Pittsburgha na prowadzenie 1:0 w swoim pierwszym strzale 30 sekund po pierwszej połowie, upadając na jedno kolano po strzale nadgarstkiem z dołka. To był jego piąty gol w 10 meczach w tym sezonie.

„Po prostu rozdajemy tak wiele”, powiedział Crosby. „W końcu zdobyliśmy przewagę, nie wykonaliśmy wystarczająco dobrej pracy… Zrobiliśmy wiele dobrych rzeczy. Myślę, że to była jedna z naszych najlepszych gier, głównie. Ale musimy znaleźć sposób, aby to zamknąć na dół.”

Wideo: BOS @PIT: Crosby zdobywa 30 sekund w meczu

Charlie Coyle Remis 1-1 o 5:19 kiedy Trent Fryderyk Poślizgnęła się na dysku do zagięcia, zanim Coyle odjechał na jej plecy, podczas gdy Gary próbował ją zamrozić.

Jakub Lauko Dał Bostonowi prowadzenie 2-1 o 13:20 po swoim pierwszym golu w NHL po Nick Foligno Wyślij przepustkę powyżej Jeff Petri A Czad Rowedel Lauko po strzał z lewego nadgarstka kręgu.

Malkin zremisował 2:2 w 1:47, strzelając w pobliżu prawego słupka, a Josh Archibald umieścił Penguins 3-2 na prowadzeniu z jednym zegarem o 8:42.

Brian Rust Zrzucił strzał w lewy słupek i przebił 4-2 o 11:16 przez Ricard Raquel Rozszerzył go do 5-2 we wczesnym strzale 11:36.

– Myślę, że teraz budujemy – powiedział napastnik z Pittsburgha. Brooke McGinn, który dostał dwie przepustki. „Myślę, że dzisiaj zagraliśmy lepiej. Musimy po prostu wyjść jutro (przeciwko Buffalo Sabres) i zagrać ponownie”.

READ  Glendale nie przedłużył dzierżawy toru Coyotes, pozostawiając pod znakiem zapytania przyszłość Arizony

Uwagi: Sullivan trenował swój 517. mecz z Penguins, przewyższając Eda Johnstona (516) najbardziej w ich historii. …Malkin ma przynajmniej jeden punkt w ośmiu z 10 meczów w tym sezonie (10 punktów; pięć goli, pięć asyst). … Pittsburgh do przodu Jeff Carter Nie grał po tym, jak doznał kontuzji dolnej części ciała w przegranym 3:1 meczu z Seattle Kraken w piątek. Jest dzień po dniu. … Bruins do przodu Craig Smith Został odsunięty na bok z powodu urazu górnej części ciała; Jest dzień po dniu. … Boston Devinsman Derek Forport Wyszedł z urazem górnej części ciała po 17:30 w czasie lodowatego czasu. … Marchand ma trzy gole i jedną asystę w dwóch meczach w tym sezonie po operacji bioder 28 maja. Potrzebuje jednego punktu, aby dotrzeć do 800 w National Hockey League.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top