Roguelike Kate z Netflixa pojawi się w przyszłym miesiącu

Oryginalny film Netflix Kate Adaptacja gry wideo pojawi się w przyszłym miesiącu dzięki Ludic Studios.

Gra o nazwie Kate: Szkody uboczne, opiera się na tym samym założeniu, co w filmie, w którym zabójca ma 24 godziny na życie dzięki szybko działającej truciźnie. Wcielasz się w samą Kate, której zadaniem jest znalezienie antidotum na truciznę podczas negocjacji elementów przestępczych w Tokio w izometrycznej grze roguelike.

Pierwszy zwiastun gry przedstawia Kate używającą katany, zabijającą wrogów, aby przedłużyć jej pasek życia i walczącą z zegarem. Pozostawienie Kate na zbyt długi czas bez zabicia pozwoliłoby truciźnie przejąć kontrolę i położyłoby kres szybkiej grze.

oficjalny Steam . strona Opis brzmi: “Jesteś Kate, morderczym zabójcą, który szuka zemsty na szefie przestępczości Yakuza, który śmiertelnie cię otruł. Walcz przez kryjówkę przestępczą Tokio w tej pełnej ataków grze roguelike inspirowanej filmem Netflix!”

“Mała broń palna i broń biała od poległych wrogów w środowisku, w tym pistolety, pistolety maszynowe, noże, katany i wiele innych. Każda broń ma ograniczoną amunicję, więc będziesz musiał się ich pozbyć i znaleźć nowe podczas interakcji i aklimatyzacji do sytuacja bojowa pod ręką”.

“Pasek czasu u góry ekranu nieustannie zmierza w kierunku twojej nieuniknionej śmierci z rąk śmiertelnie radioaktywnej trucizny, Polonu 204. Zabijanie wrogów spowalnia tempo wyczerpywania się paska czasu, zapewniając śmiertelną celność. Aktywowane strzykawki, zdobyte i odblokowane w trakcie rozgrywki, mogą przywrócić cały pasek czasu po użyciu, co wydłuża czas działania. Mogą również pasywnie uchronić cię przed śmiertelnym ciosem. Od Ciebie zależy, jak spożyć te zastrzyki, aby przeżyć.

Kate: Szkody uboczne Jego premiera zaplanowana jest na 22 października na PC za pośrednictwem Steam.

Przegląd NME Kate z Netfliksa przyznała mu trzy gwiazdki i powiedziała, że ​​jest „pełen hitów – tylko tyle – abyś trzymał się końca”.

READ  Facebook zaczyna kojarzyć korzystanie z mediów społecznościowych z reklamami wyświetlanymi w ekosystemie VR

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top