„Robotech” wchodzi do Funimation, Blu-ray

Funimation ogłosiło, że cała klasyczna animacja „Robotech” rozpocznie się jesienią w serwisie, a 28 września wypuści zestaw Blu-ray zawierający wszystkie 85 odcinków serialu.

Saga anime o kosmicznej operze, która opowiada o ludziach broniących swojego pierwotnego świata przed obcą dominacją, została po raz pierwszy pokazana w 1985 roku i składa się z trzech odcinków.

Każdy odcinek będzie dubbingowany w języku angielskim i będzie zawierał nowe, zremasterowane wersje każdego odcinka w oryginalnych proporcjach. Wersja Blu-ray zawiera również dźwięk Dolby TrueHD.

Funimation dodaje także filmy „Robotech II: The Sentinels” i „Robotech the Shadow Chronicles” w standardowej rozdzielczości. Seria będzie dostępna za pośrednictwem Funimation SVOD w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku, Brazylii, Kolumbii, Peru i Chile.

Dla tych, którzy nie chcą nadmiernie szczegółowego zestawu singli, standardowe wydanie Blu-ray trzech epopei pojawi się również jesienią wraz z „The Macross Saga” 28 września, „The Masters” 16 listopada i „The New Generation” 14 grudnia.

Wszystkie wydania Blu-ray będą dostępne wyłącznie w Ameryce Północnej.

Źródło: Dążyć

READ  SmackDown Women's Title Match ogłoszono 16.07., Liv Morgan dodała pieniądze w meczu bankowym

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top