Robert Lewandowski „skupia się” na otwarciu Ligi Narodów Polski przeciwko Walii

Polski szef Cheslaw Miknevich twierdzi, że Robert Lewandowski jest „w pełni skoncentrowany” na otwarciu Ligi Narodów przeciwko Walii, pomimo trwającego transferu z Bayernem Monachium.

  • W centrum uwagi Roberta Lewandowskiego jest upadek Walii w środowe popołudnie.
  • Polski szef Michniewicz mówi, że nie rozprasza go historia transferów
  • Obecny kontrakt Lewandowskiego z Bayernem Monachium jest już za rok
  • 33-letni napastnik został powiązany z przejściem do drużyny La Liga Barcelona

Polski szef Cheslav Miknevich mówi, że cała uwaga Roberta Lewandowskiego skupia się na obaleniu Walii.

Lewandowski ma jeszcze rok przed podpisaniem umowy z Bayernem, ale w poniedziałek napastnik określił swoją sytuację jako „skończoną” ze względu na silne powiązania z letnią zmianą Barcelony.

33-letni Migniewicz, który strzelił 344 gole w 375 występach Bayernu, potwierdził, że Polska rozpocznie w środę we Wrocławiu mecz otwierający Ligę Narodów przeciwko Walii.

W środę po południu Robert Lewandowski koncentruje się na pomocy Polsce w pokonaniu Walii.

Powiedział: „Robert będzie na boisku od pierwszej minuty. Nie zauważyłem żadnej zmiany w jego zachowaniu, odkąd poznałem Roberta w Monachium.

„Ten średni hałas, zobaczmy, co się stanie. Ale był zajęty treningiem i chciał pokonać wszystkich graczy w grach na małą skalę.

Lewandowski w swojej ośmioletniej karierze dwukrotnie zdobył tytuł Piłkarza Roku FIFA, a jego obietnica opuszczenia klubu rozzłościła niemieckie legendy.

Dyrektor generalny Bayernu, Oliver Kahn, oskarżył Lewandowskiego o okazywanie braku szacunku swoim szefom, mówiąc, że „pochwała to nie jedyny sposób”.

Polski szef Czesław Michniewicz mówi, że nie rozprasza go jego obecna historia transferowa

Polski szef Czesław Michniewicz mówi, że nie rozprasza go jego obecna historia transferowa

Komentując przyszłość Lewandowskiego, Miknevich dodał: „Mam nadzieję, że ta sprawa wkrótce się skończy.

„Jeśli jest niepewny, będzie to miało na ciebie wpływ. Mówi, że chce zmienić klub, Barcelonę czy coś, czego nie wiem.

„Nie obchodzi mnie to. Wiedziałem, że Robert podejmie dobrą decyzję. Ma wielu mentorów, jest doświadczonym graczem i doświadczonym, globalnym graczem.”

Polska, która zmierza na Mistrzostwa Świata, zagra na stadionie Dorzinsky bez obrońcy Aston Villi Matteo Casha i napastnika Napoli Arcadiusa Milika oraz byłego skrzydłowego Charlotte Kamila Joswiaka.

W przededniu niedzielnego finału rozgrywek Pucharu Świata przeciwko Szkocji lub Ukrainie, Walia odejdzie na emeryturę czołowych graczy Garetha Bale’a, Aarona Ramsaya i Joe Allena, a szef Robert Page obiecał przedstawić znacznie zmienioną linię.

Tymczasem Walia ma przejść na emeryturę Gareth Bale, Aaron Ramsay i Joe Allen przed niedzielnym finałem Mistrzostw Świata przeciwko Szkocji lub Ukrainie.

Tymczasem Walia ma przejść na emeryturę Gareth Bale, Aaron Ramsay i Joe Allen przed niedzielnym finałem Mistrzostw Świata przeciwko Szkocji lub Ukrainie.

Michniewicz powiedział: „Planuję wykorzystać 23 graczy, aby wydobyć ze środowiska to, co najlepsze. Wiemy, że Walia wprowadzi zmiany, ponieważ w niedzielę jest ważny mecz.

„Graliśmy w tę grę w marcu i oczekujemy, że to zrobią, co jest normalne. Ale nadal będą mieli dużo sprawności fizycznej, dobre wyścigi i przewagi w sporcie.

Nie ma to znaczenia, ponieważ analizuje zespół jako całość.

„Musimy skupić się na sobie i budować nasz futbol. Mamy niesamowitą energię i zespół może to zrobić.”

Reklama


Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top