Ringer Axel Springer Polka poznaje Christophe’a Wiskowskiego do sądu za obrazę Onetu

W sobotę Wiskowski m.in. oskarżył nazistowską gazetę „Der Sturmer” z czasów Onetu III Rzeszy o oskarżenie przez naszą stronę internetową o „politykę antyagresyjną” i nazwanie nas „najemnikami antypolskich właścicieli”.

Zdjęcie: © Creative Commons

Tweety Krzysztofa Wyszkowskiego

W latach 70. Vyskovsky był jednym z założycieli ruchu antykomunistycznego w PRL, w tym związku „Jedność”. W ostatnich latach miał do czynienia przede wszystkim z agresywnymi atakami na każdego, kto nie popiera rządów prawa i sprawiedliwości.

W piątek Ringer Axel Springer Polka ogłosił, że złoży pozew przeciwko posłowi Bais Markowi Suzuki.To porównuje dziennikarzy Onetta z niemieckimi zbrodniarzami wojennymi z II wojny światowej.

Te i podobne wypowiedzi zbiegają się z ostrą antyniemiecką retoryką polskiego rządu, który zarzuca Berlinowi wszelkie niepowodzenia polskiej polityki zagranicznej ostatnich lat i spiskowanie z Rosją przeciwko Polsce.

READ  Polska - Andora: Kuba Vozhevatsky i inni celebryci działają w sieci po L. Mistrzostwa Świata 2022

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top