Rihanna wyrusza na spotkanie z A$AP Rockym, gdy para spotyka się z plotkami o zerwaniu

Rihanna wyrusza na spotkanie z A$AP Rockym, gdy para spotyka się z plotkami o zerwaniu

Rihanna jedzie na Barbados, by spotkać beau A$AP Rocky’ego po tym, jak hiphopowy artysta został skrytykowany za niewierność.

Ubrana w wielokolorową mini sukienkę, sukienkę parasol Widziano, jak twórca zabawek wchodzi do hali przylotów, gdzie powitał ją raper i jego rodzina.

Poinformowano, że „rodzice, którzy zostaną zatrzymani, wymienili delikatne uściski podczas ich ponownego spotkania na lotnisku Barbados”. kobieta.

Obserwacja nastąpiła po tym, jak podobno gołąbki rozstali się po tym, jak Rocky zdradził RiRi z projektantką luksusowych butów Aminą Maadi.

Jednak projektant z Paryża zabrał się w piątek na Instagram, aby zamknąć roszczenia.

„Zawsze myślałem, że bezpodstawne kłamstwo rozpowszechniane w mediach społecznościowych nie zasługuje na odpowiedź ani wyjaśnienie, zwłaszcza to jedno”.

„Jednak w ciągu ostatnich 24 godzin przypomniano nam, że żyjemy w społeczeństwie, które bardzo szybko mówi na tematy, niezależnie od podstaw faktycznych i że nic nie jest tabu” – kontynuowała.

Rihanna wyrusza na spotkanie z A$AP Rockym, gdy para spotyka się z plotkami o zerwaniu

„Więc muszę się odezwać, ponieważ jest to nie tylko skierowane do mnie, ale dotyczy ludzi, których darzę ogromnym szacunkiem” – napisała.

„Ponieważ Ree nadal prowadzi spokojniejsze, bardziej eleganckie życie w ciąży, a ja wracam do pracy – życzę wszystkim wspaniałego weekendu wielkanocnego”.

READ  Gitarzysta Eric Clapton mówi, że odwoła występy w miejscach, w których się znajdują, prosząc o szczepienia Nowości

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top