Rift Apart zawiera ogromną listę opcji ułatwień dostępu

Niektóre zapadki & amp;  Opcje graficzne Clank: Rift Apart są włączone.

Trochę Ratchet & Clank: Rift ApartOpcje wizualne w akcji.
Zrzut ekranu: Insomniac / Sony Games

gdy Ratchet & Clank: Rift Apart Pojawi się na PlayStation 5 w przyszłym miesiącu i będzie oferować szeroki wachlarz opcji ułatwień dostępu, zaprojektowanych tak, aby pomóc ludziom cieszyć się grą bez względu na ich osobiste ograniczenia.

Studio powiedziało: „Insomniac Games zajmuje się tworzeniem gier, które mają pozytywny i trwały wpływ na życie ludzi” Na swojej oficjalnej stronie internetowej. „Obejmuje to tworzenie wciągających, grywalnych gier dla ludzi z różnych środowisk”.

Ratchet & Clank: Rift Apart Zawiera tradycyjny zestaw poziomów trudności, od Rookie Recruit (początkujący) do Renegade Legends (ekspert), ale pozwala także graczom dostosować swoje wrażenia dzięki ulepszeniom rozgrywki, takim jak automatyczne celowanie i blokowanie. Ponadto prawie każdą czynność można przełączać między przełącznikiem blokady lub włącznikiem / wyłącznikiem. Jest nawet opcja, która zapobiega spadnięciu z półek, jeśli jesteś podobny do mnie, w obliczu wyzwań grawitacyjnych, jeśli chodzi o ciężkie gry platformowe.

Ilustracja artykułu zatytułowanego Ratchet & amp;  Clatter: Rift Apart zawiera ogromną listę opcji ułatwień dostępu

Zrzut ekranu: Insomniac Games

Jednak niektóre z najfajniejszych funkcji ułatwień dostępu mają związek z grafiką. w Ratchet & Clank: Rift Apart-Wysokiego kontrastu tła można włączyć, aby lepiej rozróżniać elementy otoczenia, a także indywidualne cieniowanie grywalnej postaci, wrogów, materiałów interaktywnych i przedmiotów kolekcjonerskich. Możesz także przełączać takie rzeczy, jak głębia ostrości i migotanie ekranu, jeśli powodują one problemy.

W końcu w razie potrzeby będziesz w stanie całkowicie wyeliminować unikalne funkcje kontrolera DualSense, z różnymi poziomami intensywności bodźców adaptacyjnych i systemu haptycznego sprzężenia zwrotnego. W rzeczywistości cały układ konsoli można dostosować, więc przypisz te przyciski do woli.

„Jesteśmy podekscytowani przyszłością dostępności i ciągłym rozszerzaniem kompleksowych funkcji” – dodał Insomniac Games. „Jesteśmy w stanie przenosić nowe funkcje z jednej gry do drugiej i budować fundament, który poszerza nasze funkcje ułatwień dostępu i pozwala naszym grom dotrzeć do większej liczby graczy. Jest to istotna część naszej misji wzbogacania życia ludzi z szerokiego zakresu wykształcenie i umiejętności ”.

To tylko mała przynęta na co Ratchet & Clank: Rift Apart Będzie zmuszony się pokazać, więc koniecznie sprawdź Insomniac Pełna lista Aby zapoznać się z pełną ofertą ułatwień dostępu w grze.

READ  Rolki na Instagramie będą teraz wyświetlać reklamy wszystkim użytkownikom na całym świecie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top