Richter otwiera nowe polskie biuro

Reklama

Firma inżynierii pracy tymczasowej Richter ogłosiła utworzenie nowego zagranicznego biura w Krakowie.

Firma ma siedzibę w Europie i realizuje strategię biznesową polegającą na świadczeniu światowej klasy usług projektowania inżynieryjnego dla branży budowlanej.

Michał Wodyński CEng MIStructE jest nowym dyrektorem odpowiedzialnym za nowe biuro i ma 16 lat pracy tymczasowej i doświadczenie w inżynierii konstrukcji w całej Wielkiej Brytanii i własnej Polsce.

Panowie Adamsik i Philip Tresiac, obaj starsi inżynierowie ds. projektowania, pracują z Mitchellem przy różnych pracach tymczasowych, ale imponują swoimi mocnymi stronami w zakresie szalunków / prac leżących i rusztowań.

Ponadto do zespołu w Polsce dołączył Matz Kotlersky, starszy inżynier projektu i ekspert PIM, który będzie reprezentował 48.3 Scaffold Design Ltd w ramach Grupy Richter.

Roger Dice Cheng Fais, Dyrektor Zarządzający Grupy, powitał nowych członków zespołu: Zespół składa się z inżynierów w Polsce, których wszyscy znają Richter, a każdy członek zespołu śledził naszą firmę przy wielu projektach, w których oboje jesteśmy zaangażowani.

W przeciwieństwie do tego byliśmy pod wrażeniem ich rozwiązań dla projektów, w których byliśmy odpowiedzialni za testy CAT3 przez ostatnie 18 miesięcy podczas epidemiologii rządowej 19 i prac domowych. Należy zachować więcej, aby zapewnić, że spełnia kamienie milowe projektu budowlanego.

Odległość między nimi a naszymi biurami w Wielkiej Brytanii nie jest po prostu przeszkodą w utrzymaniu standardów produktywności i inżynierii, więc podczas dyskusji o otwarciu biura z utalentowanymi osobami w Polsce najłatwiej było podjąć decyzję o ich bezpośrednim świadczeniu.

Po spotkaniu z zespołem i założeniu nowego biura szybko nawiązaliśmy współpracę we wszystkich naszych biurach, której pozazdrościły firmy siedzące obok siebie. Nasi klienci dobrze reagują na pracę na odległość i nigdy nie wiesz, kiedy prowadzisz biznes poza Wielką Brytanią. Gratuluję im wszystkim nowych ról i wiem, że będą wspaniałym uzupełnieniem naszej dotychczasowej działalności.

„Ponieważ wszyscy inżynierowie Richtera budują integrację, a „Richter Way” tworzy fale w Polsce, nasza firma będzie w czołówce zrównoważonego budownictwa, wartości inżynieryjnej dla naszych klientów oraz tworzenia lepszego świata, w którym wszyscy chcemy żyć”.

READ  Jonah Mucha dołącza do Polski 2050 Szymon Hołownia. System operacyjny Civic był niesamowity

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top