Richard Borghi ogłasza, że ​​odchodzi od młodych i niespokojnych

Po dołączeniu do The Young and the Restless niecały rok temu, w marcu, Richard Burgee ogłosił, że odchodzi z roli Ashlanda Locke’a – znanego również jako Potwór Locke-Ness, człowieka, którego się bał, ale zamiast tego kochał Victorię. Newman umierał.

Richard Burgee opuszcza Y&R

Przystojny aktor zabrał się do swoich Instagram Stories, które zostały przechwycone i udostępnione przez użytkownika Twittera Tarę (girl_gonerad), ujawniając wieści, które zszokują większość fanów serialu CBS.

„Chcę podziękować wam wszystkim wspaniałym towarzyszom, którzy byli tak mili, hojni i wspierający waszymi słowami” – zaczynał się ten post. „Jestem wdzięczny za to wsparcie. Odchodzę od serialu. Miałem niesamowity rok w Y&R i bardzo cieszyłem się wspaniałą obsadą i ekipą. Tacy wspaniali ludzie. ” Ale to jeszcze nie koniec. Miał wiadomość dla wszystkich tych, którzy patrzyli.

„I życzę wszystkim dobrego startu do 2022 roku – szczęścia, zdrowia, miłości i radości. Bóg powiedział na zakończenie listu. Podczas gdy Porgy ujawnił, że opuszcza program, nie ujawnił losu swojej postaci. W końcu Ashland Locke właśnie został poinformowany, że jego eksperymentalne leczenie zakończyło się sukcesem – i z zadowoleniem przyjmuje wiadomość o swojej narzeczonej Victorii (Amelia Heinel), a także jej wspierających rodziców, Victora Newmana (Eric Bryden) i Nikki Newman (Melody Thomas Scott). ).

Czy to oznacza, że ​​kiedy Richard Burgee odejdzie, los bohatera zmieni się na gorsze? Czy można przerobić postać? Tak czy inaczej, jest to ogromna zmiana dla serialu, ponieważ postać – zwłaszcza Porgy – jest niesamowicie popularna. Pozostań w kontakcie, aby dowiedzieć się, jak program radzi sobie z jego odejściem.

The Young and the Restless (YR) emituje w dni powszednie na CBS. Sprawdź swoje lokalne oferty pod kątem czasu antenowego. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co wydarzy się w Genui, zapoznaj się z najnowszym postem na temat spoilerów Y&R, a dogłębne spojrzenie na historię programu znajdziesz tutaj.

READ  Sandman z Netflixa budzi się i marzy o wolności w nowym zwiastunie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top