Reyes porywa rozgrywającego po zwycięstwie nad Astros

Reyes porywa rozgrywającego po zwycięstwie nad Astros

HOUSTON – Podłoga klubu gości Minute Maid Park została usiana korkami z butelek szampana i wieczkami do puszek po budweiserach. Na środku pomieszczenia weteran obrony David Peralta założył gogle i spryskał dwie butelki szampana na raz. Między innymi Randy Arrosarina, Jose Seri i Pete Fairbanks polewali piwo swoim niczego niepodejrzewającym kolegom z drużyny i trenerom.

„Kocham to” – powiedział menedżer Kevin Cash. „Chcę go widzieć wiele razy”.

Grali bez asów i twarzy uprzywilejowanych. Zajęli pole bez głównych bohaterów od początku do końca. Skoczyli, wylądowali i ponownie wezwali małą armię graczy, aby przebrnąć przez ostatnie sześć miesięcy.

I czwarty rok z rzędu dyskietki wkraczają w sezon poza sezonem.

W końcu The Rays zdołali wypić szampana i później imprezować 7-3 wygraj z Astros Piątkowy wieczór w Minute Maid Park. Będą jednym z trzech Drużyny z dzikimi kartami ligi amerykańskiejaby dołączyć do Blue Jays (którzy zdobyli w czwartek) i Mariners (którzy zdobyli również w piątek), wraz z mistrzami dywizji Astros, Yankees i Guardians.

„To zdecydowanie święto, to na pewno”, powiedział Beginning. Drew Rasmussen, który w piątkowym zwycięstwie urwał się w siedmiu mocnych biegach. „Jest zasłużony przez wszystkich.”

Stan posezonowy: zadomowiony
Zarejestruj się: 86-71
Pozostałe gry: 5
karta chłopca: Blue Jays prowadzą Rays przez dwie gry przy pierwszej koi; Żeglarze prowadzą Raysa o pół meczu na drugim miejscu
Bitwa nasienna: Tampa Bay ma remis z Toronto (10-9 w serii sezonu) i Seattle (5-2); Seattle jest właścicielem remisu z Toronto (5-2).

Wygrali go po niezbyt łatwej jeździe, co Cash przyznał w krótkim przemówieniu, które doprowadziło do świętowania po meczu Tampa Bay.

Cash powiedział zespołowi: „W górę iw dół, byliśmy konsekwentni przez cały sezon. Bądź naprawdę dumny. Teraz naszym celem jest zrobienie tego w tydzień. Ruszamy!”

„Myślę, że zespół jest zbudowany na głębi. Mamy go dużo i zostało to przetestowane” – powiedział Fairbanks.

Powrotne edycje Brandona Lowe’a są ograniczone do 65 gier. Obrońca Manuel Margo opuścił dwa miesiące. w czerwcu, przegrali All Stars Andrew Kittredge i Mike Zunino roku. Miesiąc później Wonder Franco i Kevin Kiermayer Uderz w listę rannych razem. Franco rozegrał zaledwie 80 meczów, choć w piątek zapalił zielone światło w piątym inningu.

Główni lojaliści JP Feyereisen, Nick Anderson i Ryan Thompson dołączyli do Kittredge w Illinois. Shane Buzz, jeden z najlepszych rzucających, rozegrał sześć meczów, zanim wymagała tego kontuzja łokcia Chirurgia Tommy’ego Johna. Ice Tyler Glasno nie zrobił Pojawił się w tym sezonie Do środy.

W typowy dla Rays sposób znaleźli sposób. Po ustanowieniu rekordu franczyzy wcześniej Korzystanie z 61 graczy w zeszłym rokuTampa Bay wykorzystała w tym roku 60, co po raz kolejny pokazało talent do znajdowania talentów tam, gdzie inni mogą go nie widzieć.

„Dużo mówimy o byciu w sytuacji, w której głębokość ma znaczenie ze względu na zdrowie i nieoczekiwane wyniki, niezależnie od tego, czy jest w górę, czy w dół”, powiedział Eric Neander, COO Baseball Operations. „Musisz omówić wszystko, a ta grupa zdecydowanie to zrobiła”.

Harold Ramírez, który strzelił 0,309, i Isaac Paredes, który wyrównywał prowadzenie zespołu z 20 Homerami, uzyskali dzięki układom podczas wiosennych treningów. Podobnie Adam, który był siłą stabilizującą w ciągle zmieniającej się grze Pulp. Jeffrey Springs wszedł do gry w maju i zanotował 14.45 w sumie 132 1/3 inningów. Siri, Ostateczny odbiór okazjicałkiem odpowiednie.

Powracające gwiazdy również wyszły na promienie. McClanahan stał się graczem pierwszej linii, All-Star i MVP zespołu. Z kolei Rasmussen był skałą. Fairbanks, który rozegrał 22 mecze z rzędu, był nietykalny w późnych meczach. Arozarena opierał się na nagradzanym sezonie Rookie of the Year. Yandy Diaz, który miał trzy trafienia po powrocie do składu w piątek, był najbardziej konsekwentnym uderzaczem.

READ  Były mistrz WJC Canadian Maple Leaf, Justin Pogue, przechodzi na emeryturę: „Czas na nowy rozdział”

Promienie wciąż przechodzą przez to wszystko w górę i w dół. 10 lipca mieli 45-40 i 15 1/2 meczów poza najwyższym miejscem w Strefie Wschodniej. 12 sierpnia przegrali pół meczu za Orioles i zostali wyeliminowani ze zdjęcia po sezonie. Następnego dnia odzyskali miejsce Wild Card, aby rozpocząć odcinek 28-18, który zakończył się świętowaniem mokrego Dzikiego Piątku.

Myślą, że to dopiero początek.

„Myślę, że to pierwszy krok” – powiedział Glasno. „Mam nadzieję, że uda nam się to zrobić kilka razy”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *