Revenue będzie kolejną ekskluzywną grą PlayStation przeznaczoną na PC

Aktualności

Każdy musi zagrać w Returnal.

Pierwszą ważną wiadomością z The Game Awards 2022 jest to, że ta pierwsza jest dostępna wyłącznie na PS5 zwrócić Niedługo trafi na PC. W ogłoszeniu niestety nie podano daty premiery, więc wygląda na to, że nie nastąpi to przed końcem grudnia, ale to nie jest pewne.

Zwiastun nie wspomina o żadnych innych funkcjach, które pojawią się w wersji na PC, więc prawdopodobnie jest to zwykły port. Returnal to naprawdę fajnie wyglądająca gra i naprawdę nie ma w tym żadnej wady. Zawsze należy ufać firmie Housemarque, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Jednak prawdopodobnie usłyszymy o aktualizacjach graficznych, gdy zbliża się nieznana obecnie data premiery.

Powracający dołącza Bóg wojny i Death Stranding jako tytuły ekskluzywne dla PlayStation pojawiły się niedawno na PC.

Jeśli unikałeś tej gry, ponieważ wcześniej była to tylko PlayStation, warto. Strona sklepu podsumowuje grę w następujący sposób:

Po awaryjnym lądowaniu na zmieniającej kształt obcej planecie Selene musi walczyć o przetrwanie. Raz po raz jest pokonana i zmuszona do wznowienia podróży za każdym razem, gdy umiera.

W tej strzelance Roguelike zarówno planeta, jak i wyposażenie zmieniają się w każdej turze, zmuszając cię do dostosowania stylu gry i podejmowania zmieniających się wyzwań.

Gracze na PC będą mieli dodatkową korzyść w postaci dostępu Zagraj w grę w trybie współpracy na starcie. To naprawdę dobre doświadczenie i jesteśmy pewni, że zjednoczy przyjaciół.

READ  Google podobno zapłacił Activision i Riot miliony, aby uniemożliwić im otwieranie konkurencyjnych sklepów z aplikacjami

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top