Retro RPG „Infernax” startuje w Walentynki

Deweloper Studio Berserk Ujawniono datę premiery nadchodzącego 8-bitowego tytułu ruchu Piekło, gdy piekielna przygoda rozgrywa się w Walentynki, 14 lutego.

Data premiery została ujawniona w poniższym zwiastunie, który nie tylko pokazuje Piekło Jest to mieszanka misji bojowych i stylu RPG, ale zawiera również ścieżkę dźwiękową, która przeskakuje między ekscytującym chiptune a płynnym, walentynkowym jazzem.

Gra podąża za bohaterskim Alcedorem, który powraca z brutalnej bitwy, by odnaleźć swój dom pod kontrolą sił demonicznych. Czerpiąc inspirację z klasyków NES, takich jak duchy goblinówi Piekło Ma potężniejszą fabułę, system misji, wiele zakończeń i „mnóstwo tajemnic”.

Berserk mówi również, że gra zawiera „zagadki moralne”, z kluczowymi wyborami, które rozgałęziają historię i kształtują dziedzictwo Alsidora. Zwiastun podkreśla również duży ekwipunek przedmiotów, za pomocą których można dostosować swojego bohatera, różnorodne ulepszenia, które wydają się być odblokowane wraz z każdym kolejnym poziomem, oraz mieszankę platform i walki w czasie rzeczywistym. Obiecuje również „milion sposobów na śmierć”, co nadal powinno spodobać się fanom Złe duchy i to podobne.

Gra oznacza coś w rodzaju odejścia od Berserka, ponieważ poprzedni tytuł studia był tytułem musicalu „Hell Meets Rhythm” z 2018 roku. Tylko kształty i pociągnięcia. Deweloper również wydał Zumbidil, bezczynna gra podążająca za nekromantą o imieniu Bob, wydana w 2017 roku.

Piekło zostanie uruchomiony za komputeri PS4i Xbox Xbox X|si Xbox One, I Przełącznik Nintendo 14 lutego, co czyni go odpowiednią brutalną alternatywą dla każdego, kto znudzi się Walentynkami. Grę można umieścić na liście życzeń Steam teraz.

w innych wiadomościach, Dick parowy wsparcie dla Epickie gry Test porównawczy Easy Anti-Cheat może wcale nie być taki łatwy, z deweloperem w trakcie prac Warhammer: Vermintide 2 mowić Gry oparte na oprogramowaniu Epic mogą nie być kompatybilne z laptopem do gier.

READ  Wydarzenie Apple: wszystko, co wiemy o wydarzeniu „Performance Sneak” z 8 marca

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top