Reprezentacje Polski i Serbii są obecne w Pucharze ATP, według Canberra Times

Sport, krajowe-wiadomości-sportowe

Polska i Serbia są wyraźnie w remisach ATP Cup z Grecją i Norwegią po tym, jak drużyny argentyńskie i hiszpańskie podróżowały przez swoje misje rankiem pierwszego dnia imprezy w Sydney. Philip Krajinovic pokonuje numer 345 na świecie Viktora Durazovicia 6-2 7-5 na Ken Rosswall Arena, Serbia wygrywa 1-0 na Ken Rozwall Avenue, a Kamil Majjarsak przełamuje kilka niepowodzeń w drugim secie w Kudos Bank i zostaje Michaelem Pervolą 6-1 6 – 4. Zwycięstwo Majchrzaka nad światowym numerem 9 Hubertem Hurkaczem, światowym numerem jeden w rozgrywce tego dnia. Jeśli 4 gracz opuści Stefanosa Tsitsipasa, ma szansę na wyrównanie. Jeśli 33. numer światowy Serbii wypełni pustkę pozostawioną przez Novaka Djokovica, powalając Dusana Lajovica, numer 8 na świecie Caspara Root, może doprowadzić Norwegię do decydującego etapu deblowego. Wcześniej argentyńska para Diego Schwartzmana i Federico Delphonisa nie zniosła potu, podróżując do Hiszpanii pomimo nieobecności Rafaela Nadala. Argentyński duet pokonał Nicolasa Pasilashvili i Alexandre’a Medverelliego 6-1 6-2 na Kudos Bank Arena, światowym numerze 22. Swartzmana. Wtedy ich para deblowa wygrała 6-1 6-2 i odniosła czystą wygraną. Na Ken Rosewall Arena Hiszpan Pablo Carreo Pusta pokonał w obu setach Chilijczyka Alejandro Dabilo 6:4 7:6 (7:4). Z wynikiem 119 punktów wyższym od Tabillo, Carreno Pusta również przegrał 3-1 w dogrywce, odnosząc pełne napięcia zwycięstwo w setach. Roberto Batista Aguirre pokonał 17. światowego lidera Chile, Christiana Karina 6:0 6:3, aby zamienić mecz deblowy w martwą gumę. Para pokazała, że ​​zespoły bez Nadala nadal będą siłą w wydarzeniu, ponieważ przybyły do ​​Melbourne przed Australian Open, po tym, jak zostały utrudnione przez pozytywny pozew w sprawie COVID-19. „Pierwszy dzień tego roku był za wcześnie na grę w tenisa, ale wcześnie położyłem się spać” – powiedział Batista Aguirre, dziewiętnasty na świecie pałkarz. „Dzisiaj był dla mnie dobry początek, bardzo solidny mecz, dużo zabawy. Lubię te warunki, podoba mi się ten kort, a Sydney to wspaniałe miasto”. W trzeciej edycji turnieju ATP Cup o wartości 10 milionów dolarów 16 drużyn jest podzielonych na cztery drużyny i gra w dwóch miejscach w Sydney Olympic Park. Nieobecność Djokovica, Nadala i Rogera Federera z różnych powodów pozbawiła niektórych gwiazd tego wydarzenia, ale 14 z 20 najlepszych graczy na świecie przygotowuje się do rozpoczęcia Australian Open 17 stycznia. Drugi mistrz świata Rosji Daniel Miedwiediew, panujący mistrz, rozpocznie w niedzielę mecz z Francją. Oba kraje są w tej samej drużynie, co gospodarz Australii, która w niedzielę wieczorem zmierzy się z zespołem Włochów. Australijska prasa stowarzyszona

READ  Transmisja na żywo w Polsce: Bialstalk Lawlanders @ Krakow Kings, 12 czerwca, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

/images/transform/v1/crop/frm/silverstone-feed-data/21cd7c69-355c-4115-bf1a-0714330821c1.jpg/r0_74_800_526_w1200_h678_fmax.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top