Reklama PAC Liz Cheney wzywa wyborców z Arizony do odrzucenia kandydatów GOP Carrie Lake i Marka FinchimaCNN

Delegat z Wyoming. Liz Cheney Kładąc pieniądze na swoje zobowiązanie, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec wygraniu wyborów w listopadzie, Komitet Działań Politycznych ogłosił w piątek, że wyda 500 000 dolarów na reklamę wzywającą wyborców Arizony do odrzucenia kandydata na gubernatora GOP. Jezioro Carrie Republikański Sekretarz Stanu Mark Fenchem.

Lake i Fenchem wygrali nominacje Republikanów po powtórzeniu kłamstwa byłego prezydenta Donalda Trumpa, że ​​wybory w 2020 roku zostały skradzione, a Lake odmówił przyjęcia ich. Wyniki wyborów w 2022 r. W ostatnim okresie wywiad Z Daną Bash z CNN.

W kilku wystąpieniach publicznych Cheney ostrzegał wyborców w Arizonie, że odegrają kluczową rolę w „zapewnieniu przyszłego funkcjonowania naszej konstytucyjnej republiki” – zauważając, że osoby zaprzeczające wyborom, takie jak Lake i Fenchem, mogą siać spustoszenie w wyborach prezydenckich w 2024 r. . Może zidentyfikować kolejny problem Białego Domu.

Nowa reklama pokazuje Cheney, córkę byłego wiceprezydenta Dicka Cheneya, w swoim ostatnim wystąpieniu, zauważając, że nie pamięta, czy kiedykolwiek głosowała na demokratę, ale powiedziała swoim widzom, że zrobiłaby to w tym roku, gdyby mieszkała w Arizona.

„Masz kandydata na gubernatora, Carrie Lake, masz kandydata na sekretarza stanu, Marka Finchima, i obaj powiedzieli, że nie będą uszanować wyników wyborów, chyba że się z nimi zgodzą” – powiedział Cheney w filmie. Z jej niedawnego występu na imprezie dla Instytutu McCaina na kampusie Uniwersytetu Stanowego Arizony w Tempe.

„A jeśli zależy ci na przetrwaniu naszej republiki, nie możemy dać ludziom władzy, która nie szanuje wyborów”.

Nowy PAC Cheneya, The Great Task, wielokandydatowy komitet PAC, który sponsorował, powiedział, że zakup mediów o wartości 500 000 USD w Arizonie będzie emitował reklamę na platformach streamingowych, online i na żywo. CNN zwróciło się o komentarz do Campaigns Lake i Finchem.

READ  Trump i Pence przemawiają na globalnym forum w Korei Południowej

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top