Refined Fool zdobywa brązowy medal za IPA w konkursie krajowymWyróżnienia na Canadian Brewing Awards wzbudziły entuzjazm wśród lokalnych piwowarów do pracy nad nowymi przepisami do ewentualnej prezentacji w przyszłorocznym konkursie.

Firma Refined Fool Brewing Company zdobyła niedawno brąz za swoje piwo rzemieślnicze o nazwie „Zane Lost His Avocado Bag” w kategorii American Style Imperial India Pale Ale podczas Canadian Brewery Awards & Conference w 2021 roku.

Dyrektor ds. Sprzedaży Greg Edgar opisał IPA jako czyste, czyste piwo.

“Pakuje cios. Jest 7,6 [per cent] ABV (objętość alkoholu) i 25 IBU (międzynarodowa jednostka goryczy), więc ma wysoką zawartość alkoholu, ale na pewno profil na nim jest bardzo jasny i bardzo jasny i trochę owocowo-kwiatowy” – powiedział Edgar. wysokie ABV, z którego słyną te IPA.”

Edgar powiedział, że nagrodzone brązem piwo zostało po raz pierwszy uwarzone około półtora roku temu.

„Byliśmy bardzo pewni siebie, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że będzie to wyścig” – powiedział. „Nie wiem, czy myślimy, że wygramy jeszcze jeden konkurs, ale oczywiście była to bardzo miła niespodzianka, gdy otrzymaliśmy powiadomienie, że zdobyliśmy brązowy medal”.

Zane Lost His Avocado Bag jest dostępny w 130 sklepach LCBO w całym hrabstwie. Edgar powiedział, że jest to jedno z najpopularniejszych piw dostępnych przez cały rok.

Edgar powiedział, że Canadian Brewing Awards to konkurs, który browar „wyznaczył” jako taki, który pomoże im ocenić ich miejsce w branży. Powiedział, że otrzymanie nagrody jest świadectwem pracy w toku.

„To naprawdę pozytywny znak, że robimy wszystko dobrze, traktujemy to bardzo poważnie i wprowadzamy w życie rzeczy, które są wysoko cenione w branży” – powiedział.

Idąc dalej, Edgar powiedział, że ma dwa piwa, które mogą zostać zgłoszone do przyszłorocznego konkursu i kilka innych przepisów w przygotowaniu.

READ  Akcje spadają, Dow idzie piąty dzień strat z rzędu

“Zdecydowanie jest kilka innych produktów, które dostosowaliśmy, a które spisały się naprawdę dobrze. Jednym z nich jest “Van Full of Weirdos”, który jest ekscytującym IPA i jest obecnie naszym najlepiej sprzedającym się piwem w LCBO. “Mamy kilka nowych produkty, których jeszcze nie było na półkach, ale ma się pojawić na wiosnę 2022 r. Jeden to sesyjny IPA, a potem podwójny IPA na wschodnim wybrzeżu i podwójny IPA na zachodnim wybrzeżu, zostały do ​​tej pory bardzo docenione w limitowanych edycjach, które mieli w taproomach”.

W tegorocznej edycji Canadian Beer Awards było łącznie 56 kategorii.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top