Reese Witherspoon i Ryan Phillippe świętują razem 18. urodziny syna Deacona: „Blast z dumą”

Ryan Phillippe Reese Witherspoon Instagram

Ryan Phillippe / Instagram

Diakon Filip Wszyscy dorośli!

Reese Witherspoon I Ryan Filip Obaj podzielili się wzruszającym hołdem na Instagramie dla swojego syna z okazji jego 18. urodzin w sobotę. W słodkim poście udostępnionym przez aktora, 47, rodzice stanęli ramię w ramię z Deaconem, aby uczcić tę okazję.

Ryan napisał: „Wszystkiego najlepszego dla naszego wspaniałego, inteligentnego, utalentowanego i opiekuńczego syna.” „Jesteś prawdziwym światłem na tym świecie i tak kochany przez wszystkich, którzy cię znają. Mamy szczęście być twoją matką i ojcem.

Diakon odwzajemnił miłość ojca, komentując: „Dziękuję tato! Kocham cię”. Witherspoon dodał: „Tak dumny z naszego syna… Mam na myśli naszego dorosłego syna! 😮❤️”.

Związane z: Ryan Phillippe cieszący się słońcem ze swoim synem Deaconem na zdjęciach z podróży do Nowego Meksyku

Tymczasem Legalna blondynka 45-letnia gwiazda przez lata opublikowała serię zdjęć swojego syna muzyka, w tym jedną przygotowującą się do zdmuchnięcia świeczek na swoim urodzinowym torcie.

„Jak to się stało?!! deaconphillippe ma 18 lat?!!” Opublikowała zdjęcia. „Pewnego dnia wymieniał karty Pokemonów, śpiewał piosenki Bruno Marsa i grał w Amerykańskiego Wojownika Ninja na podwórku”.

„Następnego dnia jest wyższy ode mnie, gotuje rodzinne steki na grillu i tworzy własną muzykę ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Moje serce wybucha dumą z powodu młodego człowieka, którym będzie. Wszystkiego najlepszego Deacon! księżyc wokół słońca i wszystkie gwiazdy ✨🥺❤️🎂 ”.

Diakon skomentował również: „Kocham cię, mamo!!”.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się Bezpłatny codzienny newsletter dla ludzi Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Związane z: Reese Witherspoon Kids Ava i Deacon na wakacjach ze swoimi znaczącymi innymi: „Jestem bardzo szczęśliwym facetem”

READ  Khloe Kardashian dzieli się selfie z kręconymi włosami

Gwiazdy filmowe, które również dzielą się swoją córką Ava Filip, 22 lata, żonaty 7 lat wcześniej To się nazywa zakończenie w 2006 roku. Witherspoon ma również syna, Tennessee James, 9 lat, ze swoim mężem Jim Toth, którego poślubiła w 2011 roku.

ten poranne show Niedawno otwarta gwiazda w okolicy Patrząc, jak jej dzieci dorastają w na wywiad’s Okładka lato 2021. „To sprawia, że ​​chce mi się płakać, pomysł długiego związku z dorosłymi dziećmi” – powiedziała. Tracy Ellis Ross w czerwcu.

„Nigdy nie spodziewałam się takiego rodzaju relacji, jaką z nimi miałem, ale możliwość posiadania dzieci jest tak satysfakcjonująca, że ​​możesz trochę poradzić sobie z życiem, a oni pomagają mi zrozumieć zawiłości tego, co to znaczy być teraz człowiekiem” Witherspoon kontynuował. Mali ludzie w moim życiu.

– Dorośli ludzie – dodała. – Mam teraz dwoje dorosłych dzieci, Tracy. To szaleństwo.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top