Razer ma nową wersję „Pro” maski na twarz Zephyr RGB

Wiele firm lubi korzystać z rocznych Pokaz elektroniki użytkowej (CES), aby zaprezentować produkty koncepcyjne, których prawdopodobnie nie będzie można kupić. Skaner Jest jedną z takich firm, chociaż zaskoczyła nas, kiedy zrobiła Maska na twarz Conceptual Project Hazel jest dostępna w sprzedaży w zeszłym roku.

Zmieniono nazwę na Razer Zephyr i Inteligentna maska ​​$149,99 Posiada filtry N95 zasilane wentylatorami, przezroczysty plastik, lampkę do twarzy oświetlającą usta i oczywiście RGB. Chociaż wygląda na kosmetyk do odblokowania dla twojego urządzenia Film Cyberpunk 2077 Osobista maska ​​Zephyr szybko się wyprzedała.

Na targach CES 2022 firma Razer ujawniła zaktualizowaną wersję maski Zephyr o nazwie szafirowy braciszek. Jest mniej więcej identyczny z oryginalnym Zephyrem, poza tym, że wersja Pro ma wbudowany wzmacniacz.

Jeśli myślisz „Czy Maska Zephyr już tego nie ma?” nie jesteś sam. Też tak myślałem, ale Gizmodo Zauważa, że ​​tylko koncepcyjna maska ​​Project Hazel miała głośnik i Razer wyciął go z maski Zephyr, by osiągnąć łatwo dostępną cenę. Nowy Zephyr Pro kosztuje 150 USD (około 50 USD więcej niż oryginalna maska ​​Zephyr) tylko za tę dodatkową funkcję. Nie jest jasne, ile Zephyr Pro będzie kosztował w Kanadzie, ale widzę, że ma podobną cenę od 50 do 200 USD (w porządku, 199 USD, ale rozumiesz).

Zephyr Pro jest również wyposażony w zewnętrzny przycisk do włączania i wyłączania wzmocnienia dźwięku, co według Razera może pomóc w oszczędzaniu baterii.

To świetnie iw ogóle, ale nadal miałem te same obawy, co oryginalny Zephyr, co do skuteczności tej maski. Strona internetowa Razera mówi, że filtr maski Zephyr jest „zarejestrowany przez FDA” — cokolwiek ten który znaczy – i Gizmodo Oznacza to, że Zephyr nie jest zatwierdzony przez FDA. Nie mogłem znaleźć żadnych informacji o aprobacie kanadyjskiego Zephyr. Filtry N95 Musi Spraw, aby Zephyr i Zephyr Pro były w porządku, ale powiedziałbym, że ława przysięgłych nadal się nad tym zastanawia.

READ  To tak, jakbyśmy byli w Mad Maxie: ostrzeżenia dla Amazon, gdy pogłębiarki do wydobywania złota okupują rzekę | Brazylia

Możesz Dowiedz się więcej o Zephyr Pro na stronie Razer I subskrybuj powiadomienia, gdy maska ​​stanie się dostępna. Jeśli naprawdę chcesz kupić jeden z nich, prawdopodobnie będziesz chciał się zarejestrować, ponieważ oryginalny Zephyr szybko się wyprzedał.

źródło: Skaner przez: Gizmodo

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top