Raytheon Intelligence & Space rozwija innowacje i produkcję w północnym Teksasie | 2021-09-23 | komunikaty prasowe

McKinney, TeksasI 23 września 2021 /PRNewswire/ — Raytheon Intelligence & Space, spółka zależna Raytheon Technologies (NYSE: RTX), otworzyła nowy zagraniczny inteligentny zakład produkcyjny Dallas Dziś ogłosił plany budowy nowego obiektu w ramach starań firmy o modernizację i standaryzację nieruchomości.

Firma Raytheon Intelligence & Space oficjalnie otworzyła dziś swoje Zintegrowane Centrum Zaawansowanej Produkcji o powierzchni 178 000 stóp kwadratowych w McKinney w Teksasie i ogłosiła plany jeszcze większej ekspansji.

RI&S otwiera w swojej siedzibie nowe centrum integracji i zaawansowanej produkcji o powierzchni 178 000 stóp kwadratowych McKinney, Teksas Twoja lokalizacja. Centrum jest wynikiem a 100 milionów dolarów Inwestycja McKinney Economic Development Corporation obejmująca zobowiązanie do stworzenia 500 miejsc pracy dla wykwalifikowanych pracowników, która została już zakończona.

„Nasze nowe centrum integracji i zaawansowanej produkcji oraz nasze plany dalszego rozwoju odzwierciedlają przemyślaną strategię przekształcania się poprzez inwestowanie w nowe możliwości cyfrowe” – powiedział. Roy AzevedoPrezes RI&S. „Skupiamy lasery na poprawie naszej zwinności, opracowując i dostarczając naszym cenionym klientom najlepszą na świecie technologię”.

Większa fabryka, nowe biura i więcej miejsc pracy w przyszłości

Firma RI&S zaprezentowała swoją najnowszą inwestycję polegającą na budowie fabryki, laboratorium i powierzchni biurowej o powierzchni 400 000 stóp kwadratowych na swoim terenie makini Kampus zostanie otwarty do 2025 r. Największy znormalizowany nowoczesny proces produkcyjny w makini Umożliwi to firmie RI&S opracowywanie, budowę, testowanie i dostarczanie bardziej zaawansowanych technologii oraz stworzenie kolejnych 700 miejsc pracy. RI&S wyposaży również nowy obiekt na wynajem o powierzchni 250 000 stóp kwadratowych w Północny Teksas do przechowywania programów technologicznych.

„Raytheon Technologies jest naprawdę szanowanym i cenionym współzałożycielem i jesteśmy dumni z ich wieloletniej obecności w naszej społeczności. makini Jest znany z wspierania silnych relacji biznesowych i tworzenia środowiska, które nie tylko pozwala tym firmom się rozwijać, ale zapewnia ich pracownikom wspaniałe miejsce, w którym można nazwać domem” – powiedział burmistrz. George Fuller. „Rada miasta, pracownicy miasta i Fundacja McKinney na rzecz Rozwoju Gospodarczego z niecierpliwością oczekują dalszego pozycjonowania miasta jako jednego z najlepszych miejsc w Ameryce do zakładania rodziny i prowadzenia działalności gospodarczej”.

READ  Wzywamy wszystkich miłośników kosmosu! Oto jak możesz tego lata spotykać się, trenować i jeść z astronautami w Space Center Houston Houston

RI&S ulepsza laboratoria i przestrzeń produkcyjną, inwestując w fizyczne ulepszenia i rozbudowując cyfrowe narzędzia inżynierskie, które sprawiają, że praca jest szybsza, wydajniejsza i bezpieczniejsza.

„Przekształcamy naszą działalność, aby sprostać wymaganiom klientów, poprawić doświadczenie naszych pracowników i przygotować się na dodatkowy wzrost” – powiedział. Jeff Bliss, wiceprezes ds. operacyjnych, RI&S. „Od sztucznej inteligencji i fabryk połączonych w sieć po analitykę danych i rzeczywistość rozszerzoną – integrujemy nowe sposoby pracy, które pozwalają nam rozwiązywać najtrudniejsze problemy”.

Strategia rozwoju RI&S koncentruje się na klientach i wyposażaniu pracowników, aby sprostać zobowiązaniom firmy. Wielu pracowników RI&S będzie mieć swobodę kontynuowania pracy zdalnej, na miejscu lub w układzie hybrydowym, który pasuje do ich harmonogramów pracy i obowiązków.

„Naszej pracy nie można spowolnić podczas pandemii i faktycznie widzimy większe zapotrzebowanie na naszą technologię” – dodał Azevedo. „Pozwalając naszym zespołom na produktywność i łączność, przekształcają nasze działania w Północny Teksas oraz za pośrednictwem RI&S, aby sprostać wyzwaniom klientów dziś i w odległej przyszłości”.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź naszą stronę internetową: https://www.raytheonintelligenceandspace.com/ExpansionInNorthTexas

Informacje o inteligencji i kosmosie Raytheon

Raytheon Intelligence & Space dostarcza przełomowe technologie, których nasi klienci potrzebują, aby odnieść sukces w każdej dziedzinie, w obliczu każdego wyzwania. Raytheon Intelligence & Space, twórca zaawansowanych czujników, rozwiązań szkoleniowych, elektronicznych i oprogramowania, zapewnia kluczową przewagę klientom cywilnym, wojskowym i komercyjnym w ponad 46 krajach na całym świecie. Siedziba główna w Arlington, WirginiaUtworzono firmę 15 miliardów dolarów w skorygowanych rocznych przychodach pro forma w 2020 r. i zatrudnia 37 000 pracowników na całym świecie. Raytheon Intelligence & Space jest jedną z czterech firm, które utworzyły Raytheon Technologies Corporation.

O technologiach Raytheon

Raytheon Technologies Corporation to firma z branży lotniczej i obronnej, która dostarcza zaawansowane systemy i usługi klientom komercyjnym, wojskowym i rządowym na całym świecie. Z czterema wiodącymi w branży firmami i Horbar; Collins Aerospace Systems, Pratt & Whitney, Raytheon Intelligence & Space, Raytheon Missiles & Defense & horbar; Firma oferuje rozwiązania, które przesuwają granice w awionice, cyberbezpieczeństwie, energii ukierunkowanej, napędzie elektrycznym, fizyce ultradźwiękowej i kwantowej. Założona w 2020 roku przez fuzję Raytheon i United Technologies Corporation w przemyśle lotniczym, firma ma siedzibę w Waltham, Massachusetts.

Połączenie z mediami

Ryan Elliott

O: +1 469-933-8913

[email protected]

READ  Im mądrzejszy ptak, tym więcej stymulacji umysłowej

Cision Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimediów:https://www.prnewswire.com/news-releases/raytheon-intelligence–space-expands-innowacje-i-produkcji-odcisku-na-polnocy-texas-301384210.html

Źródło: Raytheon Intelligence & Space

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top