Ravi Tahiya zdobył srebro na Polish Open

Warszawa, 9 czerwca: PTI

Ravi wykonał kilka ataków obiema nogami i prawą nogą, ale Abdullaev był mocny w swojej obronie, co pokazało znaczną poprawę po odbiciu w pierwszej rundzie.

Żaden z jego wysiłków nie opłacił się, ale Ravi nie wydawał się mieć planu B i zamiast tego stracił punkty w kontrataku.

Uzbecki crawler dusił się w drugiej tercji, ale Ravi nadal nie mógł przełamać obrony i ostatecznie przegrał tytułowe starcie 3-5.

W swoich poprzednich meczach Ravi pokonał swoich przeciwników, tracąc parę na początku drugiej tercji. Jednak w finale to się nie udało. Wszyscy jego przeciwnicy wielokrotnie atakowali jego lewą nogę, ale Ravi, mistrz Azji i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019 z największą wytrzymałością chwytaka, wciągnął go do swoich walk.

Ravi, który rywalizuje dopiero w swoim drugim meczu w sezonie, miał łatwe zwycięstwo 10-1 nad Abdullą, ale wygrał 13-8 z Atlanem Askaro z Kazachstanu.

Swoje miejsce w półfinale wywalczył Amerykanin Nathan Khalid Domasello 9-5, który podobnie jak Ravi startuje zazwyczaj w kategorii 57kg.

Ravi następnie pokonał Reza Ahmadali Adrinakarchi z Iranu 7-4.

Najtrudniejsza łódź Raviego zamieniła się w jego drugą rundę walki z Ascaro. Chodziło o wytrzymałość i siłę, gdy Indianie wykonali dramatyczny zwrot po pokonaniu 0-8 w zwycięstwie z Kazachstanem.

Gdy Indianie walczyli o negocjacje z szybkimi ruchami kazachskiego zapaśnika, srebrny medalista Mistrzostw Azji Askarow oszołomił Raviego atakiem dwunożnym. Chociaż Ravi przygotował się do kontrataków, nie był w stanie ich przeprowadzić.

To dziwna scena, gdy Ravi walczy i jego obrona spada. Był jeden ruch i dwa punkty od zawstydzającej porażki z powodu technicznej przewagi.

Jednak jego przeciwnik stracił rozpęd w drugiej tercji, a Ravi używa tego, aby wykonać ruchy obalenia jeden po drugim, aby zanotować 13 prostych punktów.

W 3 rundzie z łatwością pokonał Tomacello, ale pozwolił Amerykanowi złapać lewą nogę. Z pięciu straconych punktów, z trzema szwami, Tomacello nie był w stanie dokończyć rzutu, ale był w stanie wyciągnąć Raviego z areny.

READ  Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022. Mecze międzynarodowe Piłka i łańcuch

Obrona jego stóp znów zadrżała, ale wytrzymałość Raviego przyciągnęła go z powrotem. Wygrał 7-4 z irańskim Reza Ahmadali Adrenakarchi, który utrzymywał Indian w miejscu, kilkakrotnie blokując lewą nogę.

Jednak do końca Irańczycy nie mieli dużo energii.

Deepak Punia został wykluczony z wyścigu 86 kg we wtorek z powodu kontuzji łokcia.

Vinesh Bogat (53 kg) i Anshu Malik (57 kg) zaprezentują swoje wyzwanie w turnieju serii rankingowej w piątek. BDS W AT BS BS

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top