Raport ERC Poland Call A: Trudne szczęście Kriyasina prowadzi Luke’a w Polsce – FIA ERC

Raport ERC Poland Call A: Trudne szczęście Kriyasina prowadzi Lukianu w Polsce

Mistrz ERC Aleksiej Łukianuk prowadzi 77. Rajd RLN w Polsce po tym, jak wycofał się z powodu podwójnego przebicia czołowego przez Nicole Krais pod koniec ostatniego etapu pierwszego etapu.

Kiedy skończyły się nadzieje na drugie zwycięstwo nad Polską w rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy FIA, Kriyasin tracił 40,5 sekundy do dominującego występu.

„Wygląda na to, że opona została zdmuchnięta” – powiedział Griasin, który zaprezentował pięć szybkich czasów platformowych w swoim Volkswagenie Polo GTI R5. „Myślałem, że w coś uderzyłem, ale wygląda na to, że stało się to od bełtu [of the front suspension]. Wydaje się, że to się zdarza. Mamy tylko jedno zapasowe i nie wolno jeździć bez koła. Nie ma nic do zrobienia. Próbowałem. Kiedy stwierdzam, że różnica w pierwszym przejściu jest zbyt duża, staram się stworzyć większą przerwę w pierwszym przejściu. Na tym etapie jechaliśmy w kurzu, nie widzieliśmy drogi, ale udało mi się dokończyć [but with two punctured tyres]. ”

Lucianuk (zespół Saintlock Junior) ukończył SS7 swoim Citroenem C3 Rally 2 z najszybszym czasem, 10,6 sekundy przed pechowym Kriazinem. Ten poziom był niższy, gdy Krias został zmuszony do wycofania się, pozostawiając Lukanuka 29,7 sekundy przed Andreasem Mickelsonem (Toxford WRT டாkoda Fabia Rally 2 Evo) po zakończonym etapie Mykozajki Arena.

„To dobre uczucie, jestem zadowolony z naszej strategii na popołudnie, dziękuję wszystkim za wspaniały dzień, wspaniale jest mieć dobry dzień, szutrowy, dobry samochód, wracam w dobrym stanie” – powiedział Lucianuk, Citroினn Drives wymienić go, ponieważ oryginalne uszkodzenie zostało natychmiast zniszczone nie do naprawienia.

Miko Marxik, jeden z sześciu kierowców kwalifikujących się do programu Talent Industry Incentive ERC-MICHELIN, jest trzeci w zespole ORLEN, a kolega tyczkarz Wojciech zajmuje czwarte miejsce wraz z Susanną. Nil Solens z Rally Team Spain jest piątym i najlepszym zawodnikiem Rajdu Polski. Węgierski kierowca டாkoda Rally team Norbert Hersik zajmuje siódme miejsce w Yon Bonato CHL Sport Auto. Efron Laurena jest na ósmym miejscu dla Hiszpanii, Eric Keys (zespół Yaco ACR) Jestem na dziewiątym miejscu w Ford Fiesta Rally 2, były mistrz kraju Umberto Scondola Hyundai Rally team jest w pierwszej dziesiątce dla Włoch.

READ  Policjant złamał rękę 19-letniej dziewczynce. Krajowa metoda zapobiegania torturom: może cieszyć się więzieniem

Były mistrz Polski Crescores Cresip, podczas swojego pierwszego startu w ERC od 2018 roku, po przebiciu opony zajmuje 11 miejsce. Współprowadzony przez trzykrotnego mistrza ERC Jarka Barrona, zespół, założony przez mistrza Europy z 1997 roku Christophe’a Honowskiego, jest pierwszym P12, który wystartuje w swoim pierwszym ERC. Callum Devin walczył z problemami ze skrzynią biegów, aby gościć B13 w nocy w Motorsport Ireland Rally Academy. Roland Boom uzupełnił tymczasową listę strzelców w Chile Emilio Fernandez B15 w swoim debiucie w ERC.

Tomas Kaspersky był ósmy, kiedy wjechał na SS4. Ale kierowca zespołu Tiger Energy Drink Rally kontynuował i nocował na P19, o jedno miejsce przed włoskim młodzieńcem Alberto Battistoli. Tymczasem uszkodzenia spowodowane przebiciem prawej tylnej części pojazdu zniweczyły nadzieje Craigoyera Munstera na zabezpieczenie 10 najlepszych miejsc.

Craig Breen był piąty z sześcioma punktami, ale wycofał się po tym, jak jego zespół MRF Tyres zawiesił Hyundai i20R5 na kilometr od ukończonego SS7. Kolega z zespołu, Simone Campetelli, wycofał się z porannego serwisu Volkswagena z powodu problemu ze wspomaganiem. Klęska skrzyni biegów zakończyła silne szanse pięciokrotnego mistrza Rumunii Simone Tempestini, a przerwa w dostawie prądu skłoniła Fabiana Creama do odejścia na szóste miejsce. W SS7 Cocker Vruplevsky rozbił się, a Nabila Tejpar toczyła się, ale ma nadzieję, że uda mu się wznowić na piechotę dwa.

Tymczasowe pierwsze 15 poziomów ERC (po 8 poziomach, 113,12 km)
1 Aleksiej Łukjanuk (RUS) / Aleksiej Arnadow (RUS) Citroen C3 Rally 2 1h10m 23,2V
Andreas Mickelson (NOR) / Ola Flynn (NOR) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 29,7V
3 Micro Marxic (POL) / Simon Kospotorsik (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 1m 15,6V
4 Wojciech Susanna (POL) / Sebastian Rosvatovsky (POL) ஸ்கkoda Fabia Rally 2 Evo + 1m 46,4V
5 Nil Solans (ESP) / Mark Marte (ESP) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 22,3V
6 Norbert Herzig (HUN) / Ramon Florence (HUN) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 38,6s
7 Yon Bonato (FRA) / Benjamin Bowl (FRA) Citroen C3 Rally 2 + 2m 41,9s
8 Efron Lorena (ESP) / Sarah Fernandez (ESP) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 43,9s
9 Eric Keys (CZE) / Zindriska Sakova (CZE) Ford Fiesta Rally 2 + 2m 46,2s
10 Umberto Scandola (IDA) / Guido de Amore (IDA) Hyundai i20R5 + 3m 27,9s
11 Grosscourse Crisp (POL) / Mihas Poratsis (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 3m 39,4V
12 Adrian Civit (POL) / Jarek Baran (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 3m 54,4V
13 sezon Devin (IRL) / James Fulton (IRL) Ford Fiesta Rally 2 + 3m 57,9V
14 Roland Boom / Darren Carrot (GPR) Citroen C3 Rally 2 + 4m 03,6s
15 Emilio Fernandez (CHL) / Ruben Garcia (ARG) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 4m 11.1s

READ  Premier RP wspiera Białorusinów po opinii aliantów

FIA ERC2: Javier Bardot (ESP) / Adrian Perez (ESP) Zestaw Suzuki Swift R4 Lily S Rally 2
FIA ERC3: Sami Bazari (FIN) / Annie Mulkenen (FIN) Ford Fiesta Rally 4
FIA ERC Jr.: John Armstrong (GPR) / Bill Hall (GPR) Ford Fiesta Rally 3
FIA ERC3 Jr.: Sami Bazari (FIN) / Annie Mulkenen (FIN) Ford Fiesta Rally 4
Rajdowy Puchar Abartha: Darius Poloski (POL) / Yugoszczyk (POL) Abarth 124 Rally
Trofeum Cleo prezentowane przez Toxford WRT: Palo Soria (ARG) / Marcelo der O’Hannesion (ARG) Cleo Rally 5
Fabryka talentów ERC-MICHELIN (pakiet motywacyjny): Mico Marxic (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo

Czas i wyniki: https://www.fiaerc.com/live-timing/

Co dalej?
Jutro (niedziela) kończy się 100. Rajd Polski z 6 etapami na dystansie 69,64 km na 6 dystansach. Akcja rozpoczyna się o godzinie 07h50 do 9,34km czasu lokalnego peron Mikozajki Max. SS10 (Ghmina Mrągowo 1 od 08.35), SS12 (Gmina Mrągowo 2 od 11.10) i SS14 (100. rocznica Rajdu Polski) będą transmitowane Facebook I Światło internetowe. SS14 zostanie również pokazany na żywo na Motovizie w Polsce. Radio ERC będzie transmitowane przez cały dzień. Najważniejsze wydarzenia z Leg One będą wyświetlane w 24-godzinnym CED dla graczy Eurosportu i Eurosportu, ale szczegółowe informacje można znaleźć w lokalnych wykazach.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top