Rankingi mocy MLB po tygodniu 22

Zostały cztery tygodnie w harmonogramie, więc do obejrzenia jest jeszcze kilka głównych wyścigów. Podczas gdy potencjalni klienci w AL East (Rays), AL Central (White Sox) i NL Central (Brewers) są zamknięci, sytuacja w NL East, gdzie znajduje się siedziba Phillies, pozostaje niepewna. produkcja wsadowa Po wygraniu ośmiu na 10 i przejściu 1 1/2 Braves są zwycięzcami pierwszego miejsca.

NL West pozostaje na marce, podczas gdy Dodgers i Giants zmierzają do dramatycznego finiszu. Oba wyścigi Wild Card są mieszanką drużyn z każdej dywizji. Mariners i Blue Jays zbliżają się do Red Sox i Yankees w AL, podczas gdy Reds, Phillies i Cardinals grożą Padres w NL. Pomimo ostatnich problemów San Diego zakończył weekend, zachowując drugie miejsce w wyścigu o dziką kartę.

Największy skok: Błękitne Sójki przeskoczyć trzy punkty, 13 do 10. Jays zwrócili Yankees w poniedziałek, wygrywając 8-0 Ich ósme zwycięstwo w dziewięciu meczach. Zdobyli również osiem lub więcej serii w czterech kolejnych meczach, jeden mniej niż rekord franczyzy ustanowiony w kwietniu 2000 roku.

największy spadek: A stracili trzy punkty, z 11 do 14. Oakland przegrało 14 z 20, a gracze ukończyli pięć lub mniej rund w 14 z ostatnich 22 meczów drużyny. Drużyna A nie tylko nie uzyskała przewagi dwutygodniowych spacerowiczów przy pierwszym Astros, ale także straciła swoje miejsce w klasyfikacji na rzecz Mariners w ciągu weekendu. Seattle wróciło 5 i pół meczów po tym, jak w poniedziałek przepuściło mecz otwarcia serii w Houston.

2) Spryciarze (2)
Dodgers będą testowani w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ponieważ są w trakcie 10 z 13 meczów play-off przeciwko pretendentom do play-off. W Święto Pracy rozpoczęli serię czterech meczów z Cardinals w St. Louis, po których nastąpiły trzy mecze z Padres i trzy z The Reds w Cincinnati. To był Max Scherzer Wszystkie cwaniaki, na które liczyliśmy kiedy to wymienili. Od momentu dołączenia do zespołu pozwolił na pięć zarobionych przejazdów w 43 przejazdach (1,05 ERA) z 63 uderzeniami.

3) Promienie (3)
The Rays przegrali 7-1 z Red Sox w poniedziałek i wrócili, aby wygrać, 11-10, w 10 biegach. Czas ucieka innym drużynom AL East, a my mamy zamiar ogłosić, że tytuł dywizji jest blokadą dla Tampa Bay. Tymczasem Wonder Franco, który w poniedziałek był 4 na 6, miał najdłuższą passę w baseballu po tym, jak bezpiecznie dotarł do bazy w 36 kolejnych meczach. W tym odcinku ma 48 trafień przy 143 atakach na nietoperze (0,336). kolejny zakład pogrzebowy Krawaty z płaszczem Mickey Za drugą najdłuższą passę w bazie gracza przed ukończeniem 21 roku życia.

4) Astros (4)
Houston nie ucieknie z dywizją jak przed laty, ale powinno ją wygrać stosunkowo łatwo. Wynika to częściowo z niedawnego poślizgu A i trudności marynarzy z wygrywaniem meczów, gdy grają z Astros, zwłaszcza w Houston. Astros wciąż ma sześć meczów z A, więc ten wyścig nie został jeszcze ukończony.

5) Piwowarze (6)
The Brewers nie zdołali osiągnąć najlepszego wysokiego znaku wodnego w historii franczyzy w 31 meczach, kiedy w poniedziałek przerzucili swoją decyzję 12-0 z Phillies. Ale 30 gier ponad 0,500 przed tą stratą to nie ma co kichać; To był ich najlepszy znak wodny od 2011. Z przewagą 11 gier w NL Central, tytuł dywizji się skończył. Teraz będą mieli nadzieję na powrót Williego Adamsa do dobrego zdrowia po sezonie po przegranej z IL przez poczwórne szczepy leworęczne. Milwaukee jest najlepszym graczem MLB 63-32, odkąd zadebiutował w Crew 22 maja.

READ  Pingwiny, Ulotki, Maple Leafs, Rangers

Pozostała część pola 30

Głosujący: Alison Vouter, Anthony Castrovins, Jesse Sanchez, Mark Finsand, Natalie Alonso, Mike Petrillo, Sarah Lang, Andrew Simon, David Fein

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top