Random: Xbox świętuje GameCube (i Dreamcast!) w 20. rocznicę

Czy nie jest miło, że wszyscy współistnieją? W duchu rzeczy, oficjalne konto Xbox na Twitterze udostępniło obraz dnia świętującego 20. urodziny OG Xbox, który wprowadza do zabawy Nintendo, PlayStation, a nawet SEGA.

Naprawdę jedna z najlepszych er gier.

Dreamcast został wydany w 1998 roku w Japonii i 1999 w pozostałych częściach świata (z wyjątkiem Indii, które dostaniesz pod koniec 2000 roku), zbliżając ją do 23 – najstarszej z gangu.

PS2 było następne na początku 2000 roku, w tym roku miało już 21 lat (wystarczająco stare, aby pić w USA, ale proszę nie wlewać whisky do konsol).

Potem, oczywiście, było wydanie GameCube w 2001 roku – We wrześniu tego roku obchodziliśmy jej 20. urodziny!

Wreszcie, dzieciak grupy, oryginalny Xbox, zadebiutował w tym tygodniu w 2001 roku. Jej urodziny były w poniedziałek 15 listopada! Wszystkiego najlepszego, Xbox. Witamy w klubie klawiszowym po dwudziestce. Aby uczcić wielki wynik 2:0, Team Xbox ogłosił różne rzeczy – Ale w tym celu musisz wejść na PureXbox.com!

PlayStation podobnie złożyło swoje gratulacje Do dawnych rywali w ich wielkim dniu, ale z pewnym uproszczeniem. Mimo wszystko jest słodki, prawda?

(Niestety Wii, która w piątek kończy 15 lat, nie została zaproszona na imprezę.)

Czy to naprawdę był jeden z najlepszych okresów w grach? Daj nam znać w komentarzach!

READ  Tajemnicza, rzadka i oglądana gra Nintendo odkryta na aukcji

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top