Radisson Hotel Group otwiera pierwszy hotel Radisson Individuals w Polsce

Radisson Hotel Group otwiera pierwszy hotel Radisson Individuals w Polsce

Radisson Hotel Group ogłosiła otwarcie Andersia Hotel & Spa Poznań jest członkiem Radisson Individuals, z okazji debiutu marki w Polsce. Obecny portfel grupy w Polsce składa się z 17 hoteli, z planami zwiększenia portfela do 23 hoteli na rynku w nadchodzących miesiącach, z ponad 5200 pokojami w eksploatacji iw budowie.

Poznań przez wielu uważany jest za historyczną stolicę Polski oraz jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Położony nad Wartą Poznań jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i prężnym ośrodkiem handlowym regionu. Miasto jest jedną z czterech historycznych stolic średniowiecznej Polski i słynie z licznych zabytków, w tym renesansowego Starego Miasta z X wieku, poznańskiego ratusza i poznańskiej katedry. W mieście odbywają się również największe w Polsce targi przemysłowe oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, jedne z największych w Europie. Poznań to kulinarna stolica słynnych rogali świętomarcińskich z białym makiem, wanilią i nadzieniem śmietankowym.

Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, znajduje się na jednym z głównych placów miasta, Placu Andersa, i jest łatwo dostępny zarówno z lotniska, jak i głównych lokalnych węzłów komunikacyjnych. Zarówno główny dworzec kolejowy, jak i autobusowy znajdują się około 10 minut spacerem od hotelu. Goście hotelowi mają łatwy dostęp do głównych atrakcji Poznania, w tym Starego Rynku i zabytkowego Ratusza z legendarnymi kozimi pokazami każdego dnia w południe, a także największego parku w mieście, Parku Cytadela, kościoła parafialnego św. Stanisława i centrum handlowe Stari Brower.

Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, położony jest w samym sercu finansowego centrum Poznania, w pobliżu centrum handlowego Stary Browar i centrum sztuki oraz 15 minut spacerem od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hotel to nowoczesny obiekt biznesowy oferujący 172 przestronne i eleganckie pokoje, od pokoi typu premium po pokoje typu superior z panoramicznym widokiem na miasto. Architektura i wystrój hotelu to równowaga współczesnego stylu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, w połączeniu z elementami akcentującymi, designerskimi meblami i przemyślanym oświetleniem. Hotel zajmuje 9 pięter 19-piętrowego wieżowca, który jest jedną z wizytówek miasta i miejscem prestiżowych wydarzeń.

READ  NAVTOR otwiera polskie biuro

Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, oferuje 1800 m2 wielofunkcyjnej powierzchni konferencyjnej, 10 sal na spotkania biznesowe na wysokim poziomie lub konferencje do 800 osób, a także kameralne sale spotkań na mniejsze spotkania i szkolenia. The Aromaty Restauracja serwuje śniadania, a w godzinach popołudniowych i wieczornych serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej. Zaplecze rekreacyjne obejmuje centrum fitness, Harmonia Wellness Club & Pool z basenem, jacuzzi i fińską saunę z naturalnego drewna.

Andersia Hotel & Spa Poznań działa jako członek Radisson Individuals, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo gości oraz członków zespołu. Kodeks bezpieczeństwa hotelu Radisson projekt. Protokoły dokładnego czyszczenia i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z SGS, wiodącą na świecie firmą zajmującą się inspekcją, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją, i mają na celu zapewnienie gościom bezpieczeństwa i spokoju od momentu zameldowania do wymeldowania. Kodeks bezpieczeństwa jest integralną częścią programu bezpieczeństwa i ochrony Radisson Hotel Group, dzięki czemu zawsze dbamy o naszych gości i członków zespołu.

Strona internetowa hotelu

Hotel Andersia
Lokalizacja Andersa 3
Poznań, 61-894
Polska

+48 61 667 80 00

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *