Rada Stratford chce sprzedawać przestrzeń reklamową, nazewnictwa praw do aktywów publicznych, aby zwiększyć przychody i zmniejszyć obciążenia podatkowe ..

Rada Stratford rozważa opracowanie miejskiego programu partnerskiego, który umożliwiłby miastu sprzedaż powierzchni reklamowej, praw do nazwy i innych możliwości marketingowych w budynkach publicznych, pojazdach i innych aktywach miejskich w celu wygenerowania dodatkowych dochodów.

Treść artykułu

Aby generować większe dochody i zmniejszyć obciążenie finansowe podatników, członkowie rady Stratford rozważają propozycję, która pozwoliłaby miastu na sprzedaż powierzchni reklamowej, praw do nazw i innych możliwości marketingowych dotyczących aktywów publicznych, takich jak budynki i pojazdy. .

Na posiedzeniu Stałego Komitetu ds. Usług Społecznych w poniedziałek, Brad Herden, Dyrektor ds. Rekreacji i Marketingu w Stratford, przedstawił propozycję opracowania dwufazowego miejskiego programu partnerskiego podobnego do tych w innych gminach, aby wykorzystać możliwości marketingowe z lokalnymi firmami i innymi organizacjami. .

„Ideą tego programu jest to, że etapy pierwszy i drugi odbędą się w tym samym roku budżetowym” – powiedział Hurden. „W pierwszej fazie spodziewamy się, że może to kosztować 50 000 USD, może mniej… Zatrudnimy konsultanta, który przyjedzie i pozbędzie się wszystkich aktywów w mieście, które można sprzedać.

Reklamy

Treść artykułu

„Tradycyjnie myślę, że większość ludzi pomyślałaby o nadaniu praw do nazwy konkretnej nieruchomości – można by to uznać za sponsoring – ale tak naprawdę nie ma ograniczeń co do aktywów, które ma miasto, które mogą stać się okazją marketingową dla kogoś innego”.

Po zidentyfikowaniu aktywów rynkowych miasta, takich jak budynki, pojazdy, oprogramowanie, usługi i wydarzenia specjalne, konsultant obliczy, ile miasto będzie pobierać za różne rodzaje marketingu, które mogą obejmować sponsoring, prawa do nazwy, reklamę, co-branding , umowy na wyłączność, umowy z dostawcami i programy lojalnościowe.

READ  Europejska Agencja Kosmiczna zatrudni pierwszą kobietę-astronautę o różnych umiejętnościach, więcej kobiet na drodze do inkluzywności, wiadomości naukowe

Konsultant opracuje również plan uruchomienia miejskiego programu partnerskiego i określi, w jaki sposób miasto może sprzedać te możliwości po wdrożeniu programu.

„Drugi etap będzie więc ściśle częścią sprzedaży tego, co zostało zidentyfikowane w pierwszym etapie” – powiedział Heerden, zwracając uwagę, że sprzedaż fazy drugiej musi odzyskać 50 000 USD kosztów fazy pierwszej w pierwszym roku programu.

natomiast Herndon i Conn. Bonnie Henderson odnotowała sukcesy podobnych programów w innych gminach, a także wcześniejsze kampanie sponsorskie mające na celu zebranie funduszy na poprawę lokalnych obiektów sportowych, a inni radni chcieli upewnić się, że miasto ma wdrożoną kompleksową politykę, która zapewni dostępność majątku miejskiego w celach marketingowych i treści wszelkich reklam Właściwych.

Reklamy

Treść artykułu

„Czuję, że jest teraz sporo przestrzeni i momentów, w których możesz udać się w miejsce, w którym ktoś nie będzie przeszkadzał – szczerze – chcący pieniędzy lub chcący skierować cię w stronę swojej firmy lub ich produktów, czy cokolwiek innego”, Cody Seiben powiedział, który był jedynym kanclerzem, który głosował przeciwko rozwijaniu miejskiego programu partnerskiego.

„Uważam, że Stratford jest bardzo wyjątkowy pod wieloma względami i uważam, że możemy zachować to, co mamy obecnie, bez podążania w kierunku, który obrały inne gminy… Myślę, że nasze przestrzenie publiczne powinny być bardzo neutralne”.

Chociaż głosował przeciwko tej propozycji, Seiben powiedział, że popiera ideę opracowania polityki publicznej, która dyktuje, jak miasto sprzedaje reklamy, prawa do nazwy, sponsoring i inne działania marketingowe dotyczące majątku publicznego. .

„Myślę, że potrzebujemy polityki określającej, które budynki nie są odpowiednie (marketing) lub w których nie jest to właściwe – na przykład nie ma ich w systemie parkowym[i]tak naprawdę nie chcemy się reklamować Ratusz”, Poł. powiedziała Kathy Vasilakos. „Musimy mieć naprawdę jasne wyobrażenie o tym, gdzie pasuje, a gdzie nie.

READ  Chiny stały się drugim krajem, który pilotował łazik na Marsie

“Zgadzam się z Kuhn. Spin, że potrzebujemy przestrzeni publicznych, które nie są przytłoczone działalnością komercyjną i próbą sprzedawania rzeczy ludziom”.

W odpowiedzi na obawy członków rady, Heerden zauważył, że wyznaczony doradca pomógłby pracownikom miasta opracować kompleksową politykę, która nie tylko określa, jak i gdzie można sprzedawać produkty marketingowe, ale także taką, która uwzględni wszelkie istniejące polityki marketingowe i przepisy wcześniej przyjęte przez miasto.

Rada Stratford będzie miała okazję przedyskutować rozwój miejskiego programu partnerskiego przed ostatecznym głosowaniem nad poparciem programu i skierowaniem go do obrad budżetu 2022.

[email protected]

Komentarze

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top