Pudełko. W Krzysztofie „Diablo” problem Włodarczyka. Wkrótce usłyszy kolejne zdanie

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk przebywając w więzieniu za kierowanie nieautoryzowanym samochodem doznaje kolejnego udaru. W podobnej sprawie były mistrz świata mógł we wtorek usłyszeć kolejne orzeczenie sądu. Czy 39-latek długo pozostanie za kratkami?

Obecne problemy „Diablo” Vodarsik są wynikiem ciągłego skazania za tę samą zbrodnię. Bojownik stracił prawo do prowadzenia samochodu, ale siedział za „kierownicą” i dziś dużo za to płaci.

Już w połowie stycznia Interia ogłosiła szczegółowo (Więcej tutaj!W lutym 2019 Vodorsik będzie miał poważne problemy, a sąd rejonowy w Obado skazał go na 5 miesięcy więzienia.

Oprócz tego były dodatkowe obowiązki wykonywane przez „Diablo”, ale problem w tym, że nie przeszkadzał mu jego nadmierny obowiązek, jakim jest zakaz jazdy na 3 lata.

Vodorsik popełnił trzy podobne przestępstwa, gdy został ostatecznie wezwany, a sąd nie miał innego wyjścia, jak tylko potwierdzić wyrok. W rezultacie bokser został zaproszony do odbycia kary w więzieniu Warszawa-Suzuki.

Reklamodawca Andrzej Wasilewski ogłosił, że próbuje obniżyć wyrok, co zakończyło się sukcesem. Zamiast 8 czerwca 2021 roku, jak nakazano na początku wyroku, „Diablo” musi opuścić odosobnione miejsce 19 kwietnia.

Jednak był tu poważny problem. Na stronie Sports.tvp.pl 13 kwietnia w południe serce Vodarsika znów zaczęło bić szybciej. W tym dniu wyrok zapadnie sąd rejonowy w Bios. W czym problem? Oczywiście prowadzenie pojazdów mechanicznych pomimo zakazu.

Portal zdecydował, że będzie to główna rozprawa, a tego samego dnia znamy kolejny werdykt w sprawie słynnego boksera. Przestępstwo podlega karze od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Dlatego jeden pogląd nie wyklucza możliwości wydłużenia czasu w „Diablo”.

READ  Parlament Europejski domaga się zamrożenia unijnych pieniędzy na wykup dla Polski

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top