12 kwietnia, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Przsławice. Uderzył brata z nastolatką i przegonił ją. Kierowca zostaje zatrzymany

Według policji w mieście Sokoszew kierowca został aresztowany w sobotę po południu. To 61-letni mężczyzna z Warszawy. Samochód również był zabezpieczony.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem. Pożądanym kierowcą był biały SUV, który po uderzeniu dziecka odjechał z miejsca wypadku. Podejrzany został zatrzymany około godziny 12:00 w sobotę. To 61-letni mężczyzna z Warszawy. Samochód, który w chwili wypadku był w ruchu, był również bezpieczny.

– Wszyscy podjęli ogromne kroki, aby zidentyfikować osobę, która prowadziła pojazd i ustalić wszystkie przyczyny i okoliczności zdarzenia – powiedziała Agnieszka Digik, rzeczniczka prasowa policji w Sokoshi. – Otrzymaliśmy świetną odpowiedź od opinii publicznej, która dostarczyła nam wielu informacji, a także dzięki ogromnej pomocy opinii publicznej i wspaniałej pracy oficerów, którzy służyli w tej sprawie prawie cały czas. W tym przypadku chroniony jest również pojazd, który jechał w momencie zdarzenia. – Dochodzenia trwają cały czas pod nadzorem prokuratury – dodał.

Szli wzdłuż drogi

Alexandra Gallic, członek zespołu prasowego w komendzie wojewódzkiej policji w Rado, powiedziała w piątek Kierowca SUV-a zaatakował wózek z nastoletnim dzieckiemProwadził ją ojciec dziewczynki. Mimo wskrzeszenia nie mógł jej uratować. Policjantka opisała mojego ojca idącego poboczem jezdni z dwójką dzieci. 15-miesięczna dziewczynka była w szufladzie i trzeba było zaczepić kierowcę. Ojciec i drugie dziecko nie odnieśli obrażeń.

Strażak z OSP Śladów i jednocześnie znajomy rodziny powiedzieli, że samochód przejeżdża przez tereny zabudowane. Potem uderzył w wózek.

Kluczowe źródło zdjęć: TVN, Policja

READ  Wirus koronowy w Polsce. Lista ograniczeń. Galerie handlowe, hotele i baseny są zamknięte od 20 marca 2021 roku [lista]