Przerażające przygody Kiernana Shipki autorstwa Sabriny Riverdale

IDK o was wszystkich, ale ta pętla zwrotnicy naprawia kilka niezłych błędów…

Tak więc świat telewizji jest w stanie…Chaos.

Netflix

Przepraszam, tak mi przykro, musiałem.

Dla tych, którzy nie wiedzą, to, do czego staram się dotrzeć (przez straszliwą karę) jest to Kiernan Shipka Honorowa Gwiazda Ciemności i Czarodziej Przerażające przygody Sabriny – O ponownym odgrywaniu jej roli! w Riverdale, nie mniej!

Dia Bera / © Netflix / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Wiem, o czym myślisz… dosłownie umarła (główny spoiler) w ostatnim odcinku czwartego i ostatniego sezonu swojego programu. Dla mnie jest to opcja fabularna, którą na próżno staram się wymazać z pamięci, ponieważ, szczerze mówiąc, nie ma to sensu, a ponadto jest bardzo niegrzeczne i szokujące.

Twórca serialu i twórca obu serii, Roberto Aguirre-Sacasa, od dawna dokuczał mu, biorąc pod uwagę, że oba seriale odbywają się w tym samym wszechświecie.

Katie Yu / © The CW Network / Dzięki uprzejmości Everett Collection

W rzeczywistości na ChaosPrawdopodobnie słyszałeś o Riverdale, w tym o jego słynnej restauracji, i widziałeś? Grawerowanie osobiste, a także niektórzy członkowie SouthSide Serpents. W trzeciej części serii zobaczyliśmy również Sabrinę i Ambrose (okazja do perdomo) Odwiedź posiadłość Blossoms.

Tak więc Sabrina pojawi się w samą porę na magiczną godzinę (dosłownie, ponieważ RiverdaleCzwarty odcinek szóstego sezonu zatytułowany „Magiczna godzina” na pomoc Kwiat Cheryl (Plaża Madeline), ponieważ rzuca niebezpieczne zaklęcie, aby uratować członka swojej rodziny.

Lianne Huncher / © Netflix / Dzięki uprzejmości Everett Collection, © CW Network / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Sabrina Spellman na ratunek. W porządku, przestanę.

„Rozmawialiśmy o odwiedzeniu Sabriny Riverdale od pierwszego sezonu, więc to ekscytujące, że w końcu to się dzieje, w ramach naszego specjalnego wydarzenia „Rivervale”” – powiedział Aguirre-Sacasa. Tygodnik Rozrywka. „Wspaniale też, że pojawiła się, by pomóc Cheryl Blossom podczas jej największej potrzeby. Wszyscy postradali zmysły – myślę, że fani też to stracą. To naprawdę zabawne i wyjątkowe”.

Katie Yu / © CW Network / Dzięki uprzejmości Everett Collection

W zeszłym roku Roberto dał fanom wgląd w to, co Chaos Wyglądałaby piąta część – z długo oczekiwanym crossoverem o nazwie “Witch War”. Zamiast tego saga będzie kontynuowana w formie komiksu.

Dziękuję za całą miłość, fani #sabrinanetflix. Część 4 jest najlepsza, jaką mieliśmy do tej pory, a część 5, Wojna czarownic, byłaby niesamowita. Aby kontynuować na stronach ze zdjęciami #CAOS…

Roberto Aguirre-Sacasa / Via Twitter: WriterRAS

Ech, dlaczego nie możemy mieć miłych rzeczy?

Wróćmy więc do faktu, że Sabrina jest dosłownie martwa. jak wiemy, Riverdale Robić Najbardziej śmieszne i mylące Obecnie (i prawdopodobnie zawsze) się pojawia, zdarzały się dość dziwne rzeczy (nie była to zamierzona gra słów). Jednak fani nie mają pojęcia, jak to zrozumieć.

Próbuję zrozumieć, jaka byłaby Sabrina Spellman w odcinku Reverd *Lo, kiedy zginęła w finale serialu własnego programu:

Twitter: szampanjareau / via Twitter: szampańskijareau

Niezwykle niepokojące wieści.

Więc mówisz mi, że naprawdę powinienem zmusić się do oglądania Riverdale, tylko po to, żeby zobaczyć powrót Sabriny Spellman?

Twitter: mama wampirzyca / via Twitter: mama wampirzyca

Nie, porozmawiajmy o tym.

Nie rozumiałem, jak działają osie czasu… ludzie z Riverdale s5 są więksi niż Sabrina, ale w książkach Rose mówi o liceum Archie nazywającym go seksownym…

Twitter: @nabrinaeclipse/via Twitter: @nabrinaeclipse

Zdobywa się punkty, a ja nadal jestem wkurzony.

Po co anulować Sabrinę i wysłać ją do Riverdale Dlaczego nie anulować Riverdale i zrobić z Cheryl wiedźmy i zamiast tego wysłać ją do Sabriny?

Twitter: @FIN4LGIRLS/Via Twitter: @FlN4LGlRLS

Nie mogę, nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo tego potrzebuję, aby stała się rzeczywistością.

Co jeśli Sabrina przyjdzie do Riverdale w podstępny sposób, że powiedzą nam, że dostaniemy nowy sezon Sabriny, Wisdom i Ambrose popisujący się na Hbo max z powrotem głównej obsady, która doprowadziła do wydania filmu Sabriny w przyszłym roku w październiku?

Twitter: keyon / via Twitter: keyon

Jaka jest Twoja opinia? Czy jesteś podekscytowany, zdenerwowany lub po prostu zdezorientowany? LMK w komentarzach!

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Lisa Kudrow ujawniła, że ​​jej syn wierzył, że Jennifer Aniston jest jego matką

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top