Przedprodukcja Tesli Model Y może rozpocząć się w Gigafactory Texas w tym tygodniu (Zdjęcia)

Wygląda na to, że zgodnie z oczekiwaniami w Gigafactory Texas rozpocznie się przedprodukcja Tesli Model Y. W zeszłym tygodniu informator powiedział, że Tesla zamierza rozpocząć testy produkcyjne Modelu Y na początku sierpnia. Wydaje się, że plan firmy jest na dobrej drodze.

Ostatnie zdjęcia operatora drona Joe Tegtmeyera pokazują, jak przygotowana jest Gigafactory Texas Y. produkcja testowa modelu. Wygląda na to, że maszyny zostały skalibrowane do testów montażu Modelu Y. Wstępna produkcja Modelu Y pomoże przeszkolić personel Giga Texas do produkcji na dużą skalę.

Na początku sierpnia Tejtmer rozmawiał z informatorem z Giga Texas, który zasugerował, że produkcja Modelu Y może rozpocząć się na ulicach legalnie za około dwa miesiące. Pod warunkiem, że wtajemniczony ma rację i zapobiegnie wszelkim nieoczekiwanym zakłóceniom, linia montażowa Tesla Giga Texas Model Y może być gotowa pod koniec trzeciego kwartału lub na początku czwartego. Jest to zgodne z ramami czasowymi Elona Muska na produkcję Modelu Y w Giga Texas.

“To naprawdę świetna praca zespołu Giga Texas, a następnie świetna praca w Berlinie-Brandenburgii z tamtejszym zespołem. Spodziewamy się więc, że tego rodzaju nowy Model Y będzie dostępny u obu producentów w ograniczonej produkcji jeszcze w tym roku” – powiedział Musk na ostatniej rozmowie o zarobkach.

Giga Texas wydaje się działać zgodnie z harmonogramem Tesli i to samo można powiedzieć o Giga Berlin. Ostatnio Tesla Y. Organy modelowe Dostrzeżony w Gigafactory Tesli w Berlinie. Korpusy modelu Y mogą być używane do kalibracji urządzeń już zainstalowanych w fabryce. Po kalibracji Giga Berlin może również rozpocząć wstępną produkcję Modelu Y.

READ  Lekarze i pielęgniarki rozwieszają billboardy w pobliżu terminalu promowego w Twassen, aby ostrzec przed szkodliwym wpływem LNG.

Giga Berlin i Gigafactory Texas mają kluczowe znaczenie dla osiągnięcia celu Tesli w zakresie Modelu Y. Podczas tegorocznej rozmowy o zyskach za pierwszy kwartał Elon Musk przewidział, że Tesla Model Y może stać się Najlepiej sprzedający się samochód na świecie do 2022 lub 2023 roku. W przeszłości Musk przewidywał również, że Model Y przewyższy połączone modele S, 3 i X.

Jako crossover Model Y ma duży potencjał w samych Stanach Zjednoczonych. Dla mnie statysta, crossovery osobowe stanowiły 45,9% sprzedaży samochodów w czerwcu 2021 roku w porównaniu do 39,5% w czerwcu 2020 roku. Za crossoverami podążała sprzedaż pickupów, która stanowiła 17,6%. Duża różnica między sprzedażą crossoverów a innymi klasami pojazdów ujawnia potencjał sprzedaży Modelu Y w Stanach Zjednoczonych.

Zespół Teslarati byłby wdzięczny za kontakt. Jeśli masz jakieś wskazówki, skontaktuj się ze mną pod adresem [email protected] lub przez Twitter @Piotr_Muzyk.

Przedprodukcja Tesli Model Y może rozpocząć się w Gigafactory Texas w tym tygodniu (Zdjęcia)


Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top