Prokurator Generalny żąda surowszego wyroku dla sprawcy śmierci trzyletniego chłopca

  • Chodzi o sprowadzenie na śmierć trzyletniego dziecka z Wieruszowa (woj. Dź) w 2017 roku. W tym przypadku Steve V., który był pochodzenia portugalskiego i kanadyjskiego
  • Według prokuratury, mężczyzna znęcał się nad chłopcem, którym miał się opiekować, gdy jego matka miała ponad tydzień.
  • Popełnił również gwałt. Dziecko zmarło w szpitalu
  • Więcej takich informacji można znaleźć na stronie głównej Onet.pl

„Sąd złagodził wyrok dla sprawcy, który brutalnie zgwałcił i zamordował trzyletniego chłopca. Zamiast 25 lat skazano go na zaledwie 15 lat więzienia. Moja zgoda na tak minimalny wyrok za brutalność nie jest przestępstwo przeciwko niepewnemu i niewinnemu dziecku. Dziś odwołałem się do Sądu Najwyższego w tej sprawie. ”- Szef Ministerstwa Sprawiedliwości Gibbneu Geopro podkreślił we wtorek na Twitterze:

Chłopiec był rzekomo maltretowany fizycznie, zgwałcony i zamordowany przez Steve’a V. „Ze względu na swoje zachowanie oskarżony zadał dziecku liczne obrażenia, w tym ciężkie urazy czaszkowo-mózgowe, które skutkowały ciężkimi krwiakami i złamaniami w obrębie czaszki skutkującymi uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego i śmiercią chłopca. wpływ narkotyków ”- wskazała prokuratura.

READ  Australian Open Round. Djokovic - Miedwiediew. Dziś finał dla Serbii. Wynik

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top