Projekt Trumpa w zakresie mediów społecznościowych ma na celu zebranie prawie 1 miliarda dolarów w funduszach

Prezydent USA Donald Trump bierze udział w pierwszej debacie prezydenckiej przeciwko demokratycznemu kandydatowi na prezydenta Joe Bidenowi w kampusie edukacji zdrowotnej Uniwersytetu Case Western Reserve w dniu 29 września 2020 r. w Cleveland w stanie Ohio.

McNamee wygrywa | Obrazy Getty

Nowy projekt mediów społecznościowych byłego prezydenta Donalda Trumpa, Trump Media & Technology Group, oraz Zdobywanie cyfrowego świata Powiedzieli, że zawarli umowy o subemisję, aby zebrać około 1 miliarda dolarów od grupy inwestorów.

DWAC podał, że zapewni do 293 mln USD na partnerstwo z Trump Media Project, co przyniesie łączne przychody do około 1,25 mld USD. Trump Media i Digital World nie odpowiedziały na prośby o komentarz w sprawie tożsamości inwestorów stojących za podwyżką o miliard dolarów.

Reuters może Wspomniano o nim wyłącznie w środę Projekt mediów społecznościowych starał się zebrać do 1 miliarda dolarów, sprzedając akcje funduszom hedgingowym i biurom rodzinnym.

W zeszłym tygodniu nowa firma zajmująca się mediami społecznościowymi Wygląda na to, że nie dotrzymał terminu w listopadzie Uruchomienie wersji beta „Truth Social”, rzekomej alternatywy dla Twittera.

Źródła powiedziały Reuterowi, że podczas gdy główne instytucje z Wall Street w dużej mierze unikają inwestowania ze względu na obawy o reputację, oczekiwano udziału niektórych funduszy hedgingowych, biur rodzinnych i osób o wysokich dochodach.

Jedno ze źródeł dodało, że pełny plik 8K ma zostać przesłany do SEC w poniedziałek, wraz z dalszymi szczegółami transakcji.

Subskrybuj CNBC na YouTube.

READ  Rynek IPO w USA przygotowuje się w tym tygodniu do 17 transakcji, z których przynajmniej dwie są warte ponad 1 miliard USD

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top