Projekt OnePlus 10 Pro Front został wprowadzony przed premierą 11 stycznia, chiński model potwierdził, że ma ColorOS 12.1

Przedni projekt OnePlus 10 Pro został ujawniony w nowym zwiastunie przed jego oficjalną premierą. Wygląda na to, że smartfon ma ekran z zakrzywioną krawędzią, podobny do OnePlus 9 Pro. OnePlus 10 Pro został również wprowadzony jako pierwszy telefon z systemem ColorOS 12.1. Chociaż premiera nowego telefonu OnePlus jest jeszcze za tydzień, chińska firma kontynuuje trend tworzenia szumu dla swojej flagowej generacji, ogłaszając swoje funkcje w mediach społecznościowych.

Aby odsłonić przedni projekt OnePlus 10 Proi jeden plus ma Rozpiętość Zdjęcie na Weibo daje nam wyraźny obraz telefonu. Wydaje się, że ma wąskie ramki po lewej i prawej stronie oraz zakrzywiony kształt. Wydaje się również, że OnePlus 10 Pro ma cieńszy podbródek i wyższy stosunek ekranu do ciała w porównaniu do tego, co mamy na OnePlus 9 Pro.

Co więcej, OnePlus 10 Pro pojawia się z otworem na wyświetlacz, w którym aparat do selfie znajduje się w lewym górnym rogu. Jest to identyczne z zeszłorocznymi modelami, w tym OnePlus 9 Pro i OnePlus 8 Pro.

Niektóre z jej poprzednich zdjęć zwiastuna wystawiany Telefon OnePlus 10 Pro od tyłu. Wygląda na to, że telefon ma Potrójne tylne kamery w jednostce kwadratowej.

Oprócz ujawnienia przedniego projektu OnePlus 10 Pro, firma potwierdziła, że ​​smartfon będzie działał na niestandardowym ColorOS 12.1 Oppo. Nowa skórka będzie zawierać Omoji – odpowiedź Oppo na Apple Animoji i Samsung Emotikony AR. Funkcja zasadniczo wykorzystuje algorytmy oprogramowania do przechwytywania twarzy użytkownika i tworzenia jego awatara 3D. ona była włożony W ColorOS 12 w zeszłym roku.

OnePlus 10 Pro potwierdzony z ColorOS 12.1
Źródło obrazu: Weibo

OnePlus 10 Pro jest również denerwujący pod względem optymalizacji oprogramowania, aby zapewnić użytkownikom najwyższej jakości wrażenia.

Warto zauważyć, że ColorOS 12.1 może być ograniczony do OnePlus 10 Pro w Chinach jako telefon podniecony Posiadać OxygenOS 12 na światowych rynkach.

READ  Kup 27-calowy monitor do gier firmy Dell w najniższej cenie dzięki karcie podarunkowej o wartości 50 USD w Cyberponiedziałek

OnePlus organizuje premierę OnePlus 10 Pro w Chinach 11 styczniaFirma potwierdziła w zeszłym tygodniu.

Specyfikacje OnePlus 10 Pro

W zeszłym tygodniu Pete Lau współzałożyciel OnePlus Pokazałem Niektóre specyfikacje OnePlus 10 Pro przez jego konto osobiste. Smartfon będzie działał Android 12 Posiada wyświetlacz Fluid AMOLED z technologią niskotemperaturowego tlenku polikrystalicznego (LTPO) drugiej generacji i dynamiczną częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Potwierdzono również, że ma najnowszą wersję Qualcomma Snapdragon 8 pierwsza generacja South Oil Company. Imponujące jest to, że OnePlus 10 Pro ma potrójną konfigurację tylnej kamery z podwójną optyczną stabilizacją obrazu (OIS) i poprawkami oprogramowania szwedzkiego producenta aparatów Hasselblad.

Potwierdzono również, że OnePlus 10 Pro ma z przodu czujnik aparatu do selfie o rozdzielczości 32 MP. Co więcej, telefon będzie miał baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym Super VOOC 80 W i obsługą bezprzewodowego ładowania 50 W AirVOOC.


Otrzymuj najnowsze wiadomości CES na temat Gadgets 360 na naszej stronie internetowej WPG 2022 środek.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top