Program „Zdrowie psychiczne w ruchu” jest korzystny dla programów młodzieżowych w Yorku i South Simcoe

Według Kanadyjskiego Stowarzyszenia Zdrowia Psychicznego, zdrowie psychiczne młodych ludzi jest obecnie w kryzysie, problem zaostrzony przez globalną pandemię.

Ale bez względu na to, czy „biegasz, chodzisz, jeździsz konno”, czy „masz nadzieję, skaczesz lub skaczesz”, niezależnie od tego, jaki pęd do przodu wybierzesz w nadchodzących tygodniach, może pomóc młodym ludziom w Yorku i South Simcoe uzyskać pomoc, której potrzebują w związku ze zdrowiem psychicznym w ruchu.

Mental Health in Motion, największa coroczna zbiórka funduszy organizowana przez Kanadyjskie Stowarzyszenie Zdrowia Psychicznego (CMHA) w rejonie York i South Simcoe, ponownie znajduje się w stanie wysokiej gotowości, tym razem w formacie wirtualnym po zrobieniu rocznego urlopu w pierwszych dniach COVID- 19.

Celem wydarzenia jest zebranie ponad 125 000 dolarów, które trafią bezpośrednio na programy młodzieżowe, w tym na MOBYSS Bus CMHA, pierwszą i jedyną mobilną przychodnię zdrowia dla osób w wieku od 12 do 25 lat w Ontario.

„75 procent wszystkich dorosłych zgłasza wystąpienie choroby psychicznej w okresie dojrzewania” – mówi Rebecca Shields, dyrektor wykonawczy Canadian Mental Health Association (CMHA) w York i South Simcoe. „Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym darczyńcom, uczestnikom i zwolennikom, zwłaszcza firmie Staples Canada, która przewidywała straszny wpływ pandemii na zdrowie psychiczne wszystkich, zwłaszcza młodych ludzi, i robimy krok naprzód, aby coś zmienić”.

Wśród osób, które chcą coś zmienić, jest Catherine Matzig, starszy dyrektor ds. Filantropii w CMHA York Region i South Simcoe. Po tym, jak wyznaczyła sobie osobisty cel, jakim jest przebiegnięcie 100 km do 13 czerwca, w wirtualny dzień premiery programu Mental Health in Motion, mówi, że uczestnicy mogą wyznaczać sobie własne cele, zbierając przyrzeczenia dla organizacji.

„To pierwszy rok wirtualnego wydarzenia i … zachęcamy ludzi do biegania, chodzenia i jazdy, ale także do skakania, skakania i skakania” – mówi. „Zwykle jest 5, 10, 20 kilometrów, ale w tym roku uczestnicy mogą„ wybrać własną przygodę ”. Możesz wyznaczyć sobie dystans do celu i robić to w czasie. Mamy świetną grupę głównych uczestników, którzy są z nami od od wielu lat i jesteśmy zaangażowani w zdrowie psychiczne młodzieży, CMHA, i to jest wydarzenie Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy uzyskać ich ciągłe wsparcie i wsparcie od nowych ludzi w naszej społeczności, a także od tych, którzy rozumieją, że zdrowie psychiczne, w szczególności w tym roku, jest na To część naszych ciągłych rozmów na temat skutków pandemii dla naszego zdrowia psychicznego i młodości.

READ  Ogłoszono datę premiery Eternal Threads na PC i konsole

„Epidemia wywiera nieproporcjonalny wpływ na ich zdrowie psychiczne i dlatego to wydarzenie jest w tym roku ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, aby zapewnić, że nasze programy i usługi pozostaną otwarte i dostępne zawsze, gdy jakakolwiek młoda osoba w naszej społeczności poprosi o wsparcie”.

Rejestracja w Mental Health in Motion jest teraz bezpłatna i otwarta.

Programy wchodzące w skład inicjatywy będą odbywały się domyślnie i potrwają do końca czerwca.

Chociaż możesz rozpocząć swoją „prywatną przygodę” w dowolnym momencie, CMHA będzie gospodarzem wirtualnego wydarzenia inauguracyjnego w niedzielę 13 czerwca o godzinie 9 rano, zapewniając wiele okazji do nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami.

„To, co staramy się osiągnąć w okresie poprzedzającym wydarzenie otwierające, to stworzenie społeczności kibiców, ponieważ wiemy, że poczucie wspólnoty, w której wszyscy spotykają się w jednym miejscu w ciągu jednego dnia, aby wspierać to wydarzenie i wspierać naszą młodzież jest w tym roku niemożliwe, dlatego stworzyliśmy szereg wydarzeń, które go poprzedziły. Wirtualny mecz się rozpoczyna ”- mówi pani Matzig. „Ludzie pomogli nam stworzyć motywacyjną playlistę związaną ze zdrowiem psychicznym w ruchu, którą udostępniamy na Spotify. Zorganizowaliśmy wirtualną sesję jogi dla biegaczy i rowerzystów sponsorowaną przez lululemon Upper Canada Mall. Zaprosiliśmy uczestników do udziału w naszej serii Virtual Speaker Series.

Ładowanie…

Ładowanie…Ładowanie…Ładowanie…Ładowanie…Ładowanie…

Ostatni raz wydarzyło się to w maju podczas Tygodnia Zdrowia Psychicznego. W tym roku staraliśmy się zjednoczyć ludzi na różne sposoby i zbudować społeczność wokół zdrowia psychicznego w ruchu na kilka kreatywnych sposobów, biorąc pod uwagę, że wszyscy nas łączy – ale wciąż jesteśmy daleko od siebie. Zachęcamy do rejestracji. Bardzo łatwo jest stworzyć własną stronę do zbierania funduszy i zaprosić przyjaciół, rodzinę i współpracowników, aby wspierali Cię we wspieraniu organizacji. Dlaczego tak bardzo Cię to interesuje, jest niezwykle przydatne, zwłaszcza teraz ”.

READ  Microsoft nie zaktualizuje systemu Windows 11 na nieobsługiwanych komputerach

Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu Mental Health in Motion – w tym o tym, jak zarejestrować lub złożyć zobowiązanie swojemu ulubionemu uczestnikowi – odwiedź cmhainmotion.ca.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top