8 maja, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Profesor. Gembala: Rozumiem powstanie kobiet w związku z protestami po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

„Rozumiem ten protest i powstanie kobiet zmuszonych do wyjścia na ulice” – to jest to. W porannym wywiadzie dla RMFM Marion Sembala oceniła protesty w całej Polsce po ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. – To nie musi się teraz wydarzyć, to łagodny ruch, który nie pomaga premierowi i wszystkim, którzy walczą o opanowanie epidemii – powiedział dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Pracy.

Poranne rozmowy na temat RMF FM to demonstracje po wybuchu koronawirusa, złagodzenie ograniczeń, a także ocena poczynań ministra zdrowia Adama Nidzeilskiego oraz publikacja w Dzienniku Ustaw wyroku Trybunału Konstytucyjnego o aborcji. Gościem był Robert Masurek Profesor Marion Sembala, były poseł i minister zdrowia, jest obecnie dyrektorem Śląskiego Centrum Chorób Serca w Jabers.

W kontekście infekcji lekarz ocenia: Dobrze wypadamy na tle krajów europejskich o bardzo silnej medycynie, czyli Skandynawii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Myślę, że każdy z nas, który uważnie słucha wypowiedzi przedsiębiorców, ale także osób odpowiedzialnych za sytuację epidemiologiczną, zdaje sobie sprawę ze złożoności tej sytuacji – powiedział jednocześnie dyrektor zarządzający Śląskiego Centrum Chorób Serca w Pracy: Podoba mi się, myślę, że to się wkrótce stanie, ci, którzy przygotowują 4-6 miejsc przy stole w swojej restauracji, a nie 15-25 w tych restauracjach, mogą przyjmować klientów zgodnie z zasadami. Mam nadzieję, że ten element wejdzie do środka.

Kiedy galerie zostaną otwarte w poniedziałek, muzea będą szczęśliwe. Będzie szansa na ekonomiczne wzmocnienie tego obszaru – przyznał gość Roberta Masurka.

Postawa „Kopnięcie duszy, nie ma piekła” to element lęku ludzi przed epidemią – zgodził się profesor. Gembala.

READ  Borisu traci prezydenturę. Piotr Lisecci nie żyje

Rozumiem, że każdy młody człowiek potrzebuje wyjścia, ale gdy widzimy niezwykle zatłoczone dyskoteki w Radome czy Godons, przyznajemy, że nie ma mądrości Lekarz dodał.

Działania ministra Nidzeilsky’ego, ale Mikeya Dvo விக் k, zawsze będę wspominał jako najbardziej skuteczny i najważniejszy z Sezm, oceniam pozytywnie – powiedział profesor. Marion Gembala.

Adam Nidzeilsky ma duże wsparcie bardzo silnych władz i bardzo się z tego cieszę, radzimy sobie w tym procesie lepiej niż Europa. – Dodany.

Artykuł jest aktualizowany. Wkrótce pełny tekst rozmowy.